М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rlicSosanex
rlicSosanex
30.03.2023 15:38 •  Право

5минут к концу !
порівняйте поняття.
1. правопорушення - юридична відповідальність.
2. необхідна оборона - крайня необхідність.
5 минут к концу !

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Машасом1442
Машасом1442
30.03.2023

Конечно, надо уважать. Если даже человек вытесняет твои права, нужно разобраться с этим, поговорить, но ограничивать волю людей не стоит. Можно порассуждать почему он вытесняет ваши права, зачем он это делает. Но вообще, конечно ни при каких обстоятельствах ограничивать свободу людей нельзя, что бы ни произошло. У человека, не уважающего ваши права, очень низкий уровень нравственности, морали. На таких людях не стоит зацикливаться и обращать на их поступки внимания. Можно сказать, что право одного человека заканчивается там, где начинается право другого. Наверняка все попадали в ситуацию, в которой осуществление ваших прав нарушало права других. Традиции, обычаи, мораль и закон предохраняют и защищают права людей и требуют от всех уважать права и достоинство каждого, кто живет рядом с нами. Мы можем делать лишь то, что не навредит другим. Нам не приятно плохое отношение других людей к нам, но не смотря на это уважать права других людей всё-таки стоит, во что бы ты ни стало.

4,6(44 оценок)
Ответ:
Ксения222332
Ксения222332
30.03.2023
Ст.36. Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.Політичні партії в Україні сприяють формуванню і вираженню політичної волі громадян, беруть участь у виборах. Членами політичних партій можуть бути лише громадяни України. Обмеження щодо членства у політичних партіях встановлюються виключно цією Конституцією і законами України.  Громадяни мають право на участь у професійних спілках з метою захисту своїх трудових і соціально-економічних прав та інтересів. Професійні спілки є громадськими організаціями, що об'єднують громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної діяльності. Професійні спілки утворюються без попереднього дозволу на основі вільного вибору їх членів. Усі професійні спілки мають рівні права. Обмеження щодо членства у професійних спілках встановлюються виключно цією Конституцією і законами України. 
Ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян чи обмежений у правах за належність чи неналежність до політичних партій або громадських організацій. 
Усі об'єднання громадян рівні перед законом.
4,6(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ