М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
пингвин39
пингвин39
24.12.2021 21:12 •  Право

Здравствуйте! Очень нужна ваша Можете сказать как Федеральное собрание Р.Ф влияет на конституционный суд Р.Ф и на верховный суд Р.Ф?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
den111111111113
den111111111113
24.12.2021

ответ: 1. Сделки могут быть односторонними и двух- или многосторонними (договоры). 2. Односторонней считается сделка, для совершения которой в соответствии с законодательством или соглашением сторон необходимо и достаточно выражения воли одной стороны. 2.Односторонняя сделка – это соглашение, в заключении которого участвует только одна сторона. То есть для совершения этой сделки нужно волеизъявление одной стороны.

Регулируются такие соглашения пунктом 2 статьи 154, а также статьей 155 ГК РФ. Примером сделки является завещание. Хотя в этом документе и присутствуют другие лица (участники), для его заключения нужно волеизъявление одного завещателя. Он не должен направлять уведомления потенциальным наследникам.

3.Предприниматель распорядился, чтобы миллион рублей с его банковского счёта был переведён тому, кто построит мост через реку в его родном городе (консенсуальная односторонняя). Предприниматель завещал свой банковский вклад тому, кто докажет теорему Ферма (консенсуальная односторонняя).   4.Обязательства, которые добровольно и вынужденно берут на себя действующие лица (субъект правоотношения может брать на себя обязательства через представителя (например, МПС через кассира); сам; по закону; по договору, обсуждаемому участниками ситуации; по публичному договору; по подразумеваемому, но не упомянутому в тексте ситуации договору)   5. Возникновение прав и обязанностей (в связи с возникновением или производством  объекта авторского права или имущества, в связи с находкой, по закону или по договору)

Объяснение: Я думаю что так

4,7(51 оценок)
Ответ:
rusik66
rusik66
24.12.2021

Відповідь:

1. Яка, на вашу думку, роль держави як суспільно-політичного утворення в сучасному світі ?

На мій погляд роль держави у сучасному світі досить вагома і зросла порівняно з минулим.  Особливо це відчутно у виконанні зовнішніх функцій держави, наприклад, таких як екологічній (підтримання екології  на планеті), економічній (розвиток партнерства і співробітництва в економічній сфері), політичній (встановлення і підтримання дипломатичних звʼязків з іншими державами), культурній (підтримання і розвиток культурних звʼязків), підтримання світового правопорядку (участь у врегулюванні міжнаціональних конфліктів, боротьба з міжнародною злочинністю, тероризмом), оборонною (захист державного суверенітеті від будь-яких зовнішніх посягань). Щодо внутрішніх функцій нашої держави, то особливу роль на даний час відіграють такі функції як регулювання економіки, соціальний захист населення, охорона правопорядку, захист прав та інтересів громадян, особливо з урахуванням посилення трудової міграції.

2. Чи є необхідність виокремлення додаткових гілок державної влади до тих, що вже існують?

На мій погляд виокремлення додаткових гілок державної влади  непотрібне. Адже  державна влада в Україні  побудована за  дуже давнім принципом  розподілу державної влади  на три незалежні одна від одної (але при необхідності контролюючі одна одну) гілки: законодавчу, виконавчу та судову.  Краще добиватися більш узгодженої дії цих гілок влади, ніж створювати інші.  

3. Чим є реалізація принципу поділу влади: єдністю влади чи автономністю (незалежністю) її гілок?

Будучи «поділеною» на три гілки, влада в державі має залишатися цілісною, єдиною. Ефективність роботи такої «поділеної» влади має бути досягнута завдяки принципу стримування і противаги, коли вся система влади працює за рахунок збалансування компетентності між різними державними органами, встановлення взаємного  контролю і унеможливлення узурпації влади

4. Як співвідносяться суверенітет народу та державний суверенітет?

Суверенітет держави - це можливість держави самостійно розв’язувати всі питання свого внутрішнього життя й зовнішніх відносин, здійснювати владу й правосуддя на своїй території. Суверенітет народу - це принцип, згідно з яким народу належить уся суверенна повнота влади на території країни, право самому вирішувати свою долю, контролювати діяльність органів державної влади. Суверенітет держави може поєднуватися з відсутністю суверенітет народу, наявністю тоталітарного режиму, деспотії. В той час, як у демократичній державі влада належить народу, яка є первинною для державного суверенітету, є його джерелом.

5. Чим, на вашу думку, викликана поява нових галузей права  в Україні – вимогами сучасності чи недосконалістю правового регулювання? На мою думку, поява нових галузей права в Україні викликана вимогами сучасності. Виникнення нових технологій, їхній стрімкий розвиток, порушення в цій сфері (наприклад, шахрайство в інтернеті, викрадення особистої інформації тощо) – все це призводить до необхідності законодавчого регулювання правил у новій сфері, а, відповідно, до виникнення нових галузей права.  

Пояснення:

4,4(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ