М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ДарийНикчёмный1
ДарийНикчёмный1
08.07.2021 22:28 •  Право

Что такое моральная дилемма? Назовите её виды кто знает ответьте) ​

👇
Ответ:
a24027679
a24027679
08.07.2021

Моральная дилермма- состояние когда кто то поставлен перед нравственным выбором при котором любая из них связана с нарушением моральных предписаний.

Виды: Моральная и Этическая

4,7(22 оценок)
Ответ:
Katyakat20050904
Katyakat20050904
08.07.2021

Мора́льная диле́мма — ситуация выбора, в которой кто-либо поставлен перед необходимостью нравственного выбора между двумя возможностями, при которой выбор любой из них связан с нарушением тех или иных моральных предписаний.

4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
frezoloto
frezoloto
08.07.2021

Відповідь:

Розглянемо ситауцію з юридичної точки зору.

Науменко, судячи з усього, перед смертю залишив заповіт в користь чоловіка, який прийшов по консультацію (наприклад, Петренка). При цьому, Науменко у заповіті  вказав, що покладає на спадкоємця обов"язок надати право користування спадковим житловим будинком своїй тітці. Така можливість передбачена вимогами ст. 1238 Цивільного кодексу України. Право користування майном в даному випадку є предметом заповідального відказу. Проживання у будинку відказоодержувача (тітки Науменка)  не є підставою для обмеження у праві розпорядження майном. Тобто, спадкоємець (Петренко) має право продати житловий будинок.

У якому випадку припиняється право користування чужим майном (сервітут) ? Згідно вимог ст.406 Цивільного кодексу України сервітут припиняється у разі:  1) поєднання в одній особі особи, в інтересах якої встановлений сервітут, і власника майна, обтяженого сервітутом;  2) відмови від нього особи, в інтересах якої встановлений сервітут;  3) спливу строку, на який було встановлено сервітут;  4) припинення обставини, яка була підставою для встановлення сервітуту;  5) невикористання сервітуту протягом трьох років підряд;  6) смерті особи, на користь якої було встановлено особистий сервітут.

Сервітут може бути припинений за рішенням суду на вимогу власника майна за наявності обставин, які мають істотне значення.

В даному випадку або потрібно шукати покупця, який погодиться купити будинок з проживаючою жінкою у будинку. Або чекати на припинення дії цього сервітуту, а це можливо у випадку смерті тітки Науменка, або її  добровільної відмови від сервітуту, або невикористання тіткою Науменка сервітуту протягом трьох років підряд, або якщо будинок купить тітка Науменка.    

Пояснення:

4,8(80 оценок)
Ответ:
viktorey
viktorey
08.07.2021

  добрососедство- это  дружеское отношение соседей.

  с  юридической точки    проект  добрососедства  создан для  претотвращений  дальнейщей диградации  коммунального хозяйства , для конструктивного  решения   вопросов  взаимодействия  между  участниками жилищно  - коммунальных процессов.

  цели :  

создание благоприятной сферы  обитания  в жилищном  секторе , и  благоприятных  условий для  жизни  граждан.

 установление  равноправных и взаимовыгодных отношений  между   собственниками  жилых помещений.

4,4(17 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ