65,66,67,68
Объяснение:
Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України. Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону.
Стаття 66 КУ. Кожен зобов’язаний не заподіювати шкоду природі, культурній спадщині, відшкодовувати завдані ним збитки.
Стаття 67 КУ. Кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом
Стаття 68 КУ. Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
При розв'язуванні цієї задачі потрібно звернутися до Цивільного кодексу України, адже галузь, що регулює ці правовідносини - це цивільне право. За змістом не можна визначити чи додержана форма правочина, тому будемо вважати, що її додержано. Згідно статті 203ЦК заданий правочин можна вважати дійсним, двостороннім, адже правами та обов'язками наділяються Семенов та Федоров. Щоб вирішити їхню суперечку їм потрібно звернутися до суду, і якщо суд згідно статті 215 частини 3ЦК не визнає недійсність правочину, то якщо відповідальність за порушення умов договору не встановлена самим договором, її визначить суд ссилаючись на майнове положення укладачів, розмір ділянки тощо. Види забезпечення забов'язання надані у статті 546 частини 1 ЦК.