М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AlenkaPro1
AlenkaPro1
18.03.2023 02:03 •  Право

16-річний Сергій працював кур'єром і навчався у професійному коледжі. Отримавши заробітну плату, він, уклавши письмову угоду, придбав у свого однолітника школяра Дмитра телефон. Мати Сергія, довідавшись про купівлю, почала вимагати від батька Дмитра забрати телефон і повернути гроші, мотивуючі це своєю незгодою з угодою сина. Але батько Дмитра відмовився це робити, зазначивши, що він дав попередню згоду своєму синові на продаж телефоную Мати Сергія звернулась до суду.

👇
Ответ:
lily20062601
lily20062601
18.03.2023

ответ:Суд відхилить позов матері тому що сергій має вік 16 років і заробив ці кошти сам а і з 16 років особа може сама укладати угоди

Объяснение:

4,4(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VeronikaShubin
VeronikaShubin
18.03.2023
Независимо от состояния брака Крошкиной и Власова, сын является наследником первой очереди (ст. 1142 ГК РФ). 
Если брак между родителями ребенка признан недействительным, на права ребенка это не влияет (ст. 30 СК). Дети, рожденные в браке, признанном впоследствии недействительным, являются наследниками после обоих родителей. Таким образом, при рождении ребенка от лиц, состоящих в браке, в случае расторжения или признания брака недействительным, а также в случае смерти супруга матери ребенка отцом ребенка признается супруг (бывший супруг) матери, если не доказано, что отцовство не принадлежит супругу (бывшему супругу) матери ребенка или принадлежит иному лицу (ст. 30 и п. 2 ст. 48 СК). Иными словами, если не доказано иное, в отношениях наследования после супруга матери (бывшего супруга матери) ребенок признается наследником по закону независимо от фактической принадлежности отцовства.
4,6(81 оценок)
Ответ:
marinaovechkina
marinaovechkina
18.03.2023
Ми рідко про це замислюємося, але норми права, законодавчі положення оточують всіх нас фактично скрізь, куди не подивися. Це дивно, але практично все в нашому житті якось регламентується. У той же час, все, що не заборонено законом, вважається дозволеним, тобто, теж підпадає під загальну логіку дії правових норм. Якщо проаналізувати це питання більш детально, можна прийти до висновку, що світ став би набагато кращим, якби люди ніколи не порушували норми права. Ось тільки чи можливо це? І якщо можливо, то що потрібно для цього зробити?Варто відзначити, що норми права, як правило, мають відстоювати інтерес або окремих людей, або всього суспільства в цілому. Тобто, порушення норм права саме по собі є порушенням чиїхось інтересів заради власної вигоди. Як стає зрозуміло з цього, людина приходить до такого порушення, тому що їй в її житті чогось явно бракує, не вистачає. І щоб отримати це, вона ризикує і порушує норми права в надії на те, що людину так і не зможуть притягнути до відповідальності. Завжди слід пам'ятати, що норми права не мають ніякого сенсу і користі, якщо за їх порушення не буде передбачатися якась відповідальність для самого порушника.
4,5(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ