М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vika03121
vika03121
13.11.2021 22:50 •  Право

Решить 2 задачи из предложенных
Вправа 1. В., 46 років, 6 раз засуджений за крадіжки, визнаний особливо небезпечним рецидивістом, майже все доросле життя провів у місцях позбавлення волі, розповідає:
Нас у сім‘ї було п‘ятеро дітей. Батько працював на кар‘єрі робітником, дуже втомлювався; на нас, дітей, часу в нього не було. Чи любив він мене? Якби любив, я б не пішов в інший бік. Про матір нічого особливого розповісти не можу; я її не слухав, тим більше що вона увесь час хворіла, чим не знаю, але в неї опухли ноги. Я закінчив тільки 4 класи, а так увесь час бігав по садах, по набережній. Тікав з будинку, щоб знайти що поїсти, особливо ми крали з хлопцями фрукти. Ні, вдома було що поїсти, але не те, що я хотів, а от одягу не було. Красти став рано, в основному з кишень‖.
Завдання: Як зрозуміти поведінку В.? Як і чому він встав на злочинний шлях?

Вправа 2. Громадянин С., прогулюючись зі своєю собакою по пустині неподалік житлового масиву, виявив труп юнака, прикритий листям. Слідчооперативна група, яка виїхала на місце пригоди, встановила: потерпілим є 17-ти річний громадянин Т., що мешкав неподалік. Навчався в 11-тому класі, приятелював з однокласниками та хлопцями свого віку, що проживали в його дворі. Останнім часом вів себе досить напружено, навіть конфліктував. При огляді трупа встановлено, що смерть настала в силу багато чисельних ножових поранень (близько 50).
Завдання: Дайте характеристику ситуації, що склалася (власне бачення). Про які психологічні особливості особистості злочинця можуть свідчити численні поранення на тілі жертви? За наведеною фабулою спробуйте скласти попередній психологічний портрет насильницького злочинця.

Вправа 3. Дирекція школи № 158 звернулася до міліції з приводу крадіжки, яка мала місце в ніч з 8 на 9 квітня. У ході попередньої бесіди з персоналом з‘ясовано, що за вказаний період з їдальні школи було викрадено деякий алюмінієвий посуд (дві великі каструлі, миски, ложки) та дещо з продуктів харчування (масло, цукор, крупа). Проведеним оглядом установлено, що їдальня знаходиться на першому поверсі будівлі, вікна грат не мають; в одному з вікон розбите скло, можливо за до цеглини.
Завдання: Задоволення яких потреб може штовхати особу на вчинення злочинів такого характеру? Про який рівень соціальної адаптованості може свідчити предмет посягання? Визначте психологічні ознаки поведінки злочинця. Спробуйте скласти його попередній психологічний портрет.

Вправа 5. До районного управління внутрішніх справ надійшло повідомлення, що за адресою: вул. Мартиросяна, 15 обікрадено ігротеку. По виїзді слідчо-оперативною групою було встановлено, що ігротека знаходиться на першому поверху 9-ти поверхового будинку б проникнення – у багатьох місцях перерізано дріт металевих грат вікна, у результаті чого було утворено отвір. Зникло 6 системних блоків, які мали ліцензійні марки. Решта комп‘ютерів, що не мали марок, залишилися на місці. Сліди на місці злочину вказували на групову злочинну діяльність. Аналогічні злочини вже мали місце по району.
Завдання: Яким кваліфікуючим ознакам відповідає групова злочинна діяльність? За наведеною фабулою окресліть можлив об‘єднання осіб у таку злочинну групу. Визначте психологічні особливості даної злочинної групи.

Вправа 6. Завідувач овочевою базою громадянин Н. обвинувачувався в тому, що систематично вчиняв розкрадання майна шляхом створення неврахованих надлишків, у тому числі шляхом складання актів списання овочів як нібито негідних для вжитку. Подальшими слідчим діями встановлено, що злочини вчинялися у співучасті з деякими ключовими працівниками бази.
Завдання: Визначте вид та психологічні особливості даної злочинної групи. Спробуйте скласти попередній психологічний портрет завідувача овочевою базою за типовою структурою особистості злочинця.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
diana29102004
diana29102004
13.11.2021
Право на пенсию за выслугу лет предоставляется независимо от того, является ли учреждение образования государственным, муниципальным или частным. Вместе с тем требуется, чтобы работа имела место именно в учреждении, как это предусмотрено ст. 80 Закона от 20.11.90, предусмотренном Списком от 06.09.91. Если же она происходила в структурном подразделении учреждения, например в школе – структурном подразделении учебно-воспитательного комплекса, то в выслугу лет не засчитывается период после 31 июля 1992 г., т. е. после введения в действие Закона РФ от 10.07.92 № 3266-1 “Об образовании”, ст. 12 которого предусмотрено, что учреждения образования являются юридическими лицами.
В ст. 80 Закона от определено, что пенсия за выслугу лет в связи с педагогической деятельностью в школах и других учреждениях для детей устанавливается при стаже не менее 25 лет. Достижения какого-либо пенсионного возраста не требуется. То есть право на пенсию может наступить в любом возрасте при наличии не менее 25 лет выслуги. Если выслуга менее 25 лет, право на пенсию не предоставляется. Выслуга лет должна быть отработана на соответствующих работах (профессиях, должностях), списки которых утверждаются Правительством РФ.
4,5(95 оценок)
Ответ:
luchik1608
luchik1608
13.11.2021
Представитель совершает сделку вместо представляемого, т. е. замещает его при выражении воли к сделке и получении встречного волеизъявления третьего лица, в результате чего желаемое правовое последствие наступает непосредственно в правовой сфере представляемого. В отличие от представителя посыльный ( обычно передает отсутствующему адресату устное или письменное волеизъявление, совершенное хозяином дела, т. е тому, чтобы оно дошло до адресата и, как следствие этого, вступило для хозяина дела в силу.
4,6(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ