М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dima98891
Dima98891
15.01.2022 23:03 •  Право

Давання хабара: злочин чи вимушена необхідність.

твір роздум - не більше 100 слів

👇
Ответ:
sladkoegka03
sladkoegka03
15.01.2022

Базаринка, або хаба́р (від араб. خَبَر‎ — «новина, повідомлення») — гроші або інші матеріально цінні речі, які передаються посадовій особі для її стимулювання діяти в інтересах особи, що передає його, або в інтересах третіх осіб. Дії з передачі і прийому хабара в Україні та інших країнах, протизаконні і підпадають під дію Кримінального кодексу і ряду інших, закріплених законодавчо, засад іноземного праваВ Україні хаба́р — гроші або інші матеріально цінні речі, котрі даруються посадовій особі для її стимулювання діяти в інтересах особи, що передає його. Іноді хабарем може стати якась незначна послуга чи до у вирішенні якогось потрібного питання, а високий рівень використання хабарів у суспільстві називається корупцією[6]. Хабарництво за своєю сутністю є суспільно небезпечним явищем, яке не тільки шкодить правовому функціонуванню держави, а й підриває довіру громадян до органів влади[7].ропозиція хабара — карається штрафом від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років".

Очевидно, що, приймаючи зазначену норму, законодавець ставив за мету посилити кримінальну відповідальність за хабарництво, а тому, передбачивши цю новелу, взагалі суттєво змінив традиційне поняття цього злочину, що вбачається, у першу чергу, з формулювання нової назви статті 369 — "Пропозиція або давання хабара". У зв'язку з цим зауважимо, що до вказаних змін вітчизняне кримінальне законодавство взагалі не містило терміна "пропозиція" у значенні будь-якого суспільно небезпечного діяння.

Объяснение:

4,5(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
foma199999
foma199999
15.01.2022
1)В субъективную сторону правонарушений входят: 1. Вина 2)Преступление от других правонарушений отличается: 2. Степенью общественной опасности 3)Понятие, характеризующее единые, нерасчленённые специфические нормы: 1. Мононормы 4)Понятие, характеризующее результат официального толкования и разъяснения какого-либо нормативно - юридического акта: 2. Акт толкования права 5)Категория, обозначающая систему государственных органов, наделённых властными полномочиями, — это: 1. Государственный аппарат 6)Источник права, являющийся основным в РФ: 4. Нормативно-правовой акт
4,8(50 оценок)
Ответ:
shishking2015oz5wew
shishking2015oz5wew
15.01.2022

Відповідь:

Норми моралі

Коли виникли  виникли стихійно в процесі самоорганізації  людей і поступово формувалися у їх свідомості

Що регулюють поведінку людей відповідно до понять добра і зла

Де існують  у будь-якому суспільстві

Чим підтримуються громадською свідомістю

Ступінь обов’язковості є загальнообов’язкові для всіх людей

Наслідки порушення моральний і громадський осуд

Норми права

Коли виникли  виникають в момент встановлення їх державною (прийняття закону або підзаконного акту)

Що регулюють права і обов'язки учасників суспільних відносин, а також юридичну відповідальність (санкції), яку застосовують у  випадку її порушення.

Де існують у будь-якій державі  

Чим підтримуються силою державного примусу

Ступінь обов’язковості є загальнообов’язкові  для  всіх (людей, обʼєднань)

Наслідки порушення відповідальність, яка може бути передбачена нормами різних галузей права: цивільного, кримінального, адміністративного, трудового, господарського і т.д.  

Пояснення:

4,6(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ