М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Инав
Инав
05.07.2021 02:10 •  Право

ів віддаю

1. Громадянин К. працював монтажником, але потім захворів. Медична комісія визнала його нездатним виконувати попередню роботу, у зв’язку з чим адміністрація видала наказ про його переведення на роботу обліковцем. Але К. не погодився з цим і зажадав поновлення його на попередній роботі, мотивуючи це тим, що він не давав згоди на переведення. Хто правий у цій ситуації, як її вирішити?

2. В. вимагав від роботодавця укладення трудового договору в письмовій формі, однак, останній, відмовив, посилаючись на те, що таке положення не передбачено законодавством. Дайте правову оцінку ситуації. Визначте, у яких випадках трудовий договір укладається в письмовій формі.

3. Директор при прийнятті на роботу К., у трудовому договорі передбачив умову, згідно з якою працівник має: звітувати йому про виконувану роботу не рідше одного разу на місяць, повідомляти про його зміну місця проживання та прописки, а також про інші види робіт, дотримуватись вимог з охорони праці, проходити медичні огляди. Крім того, працівник за цим договором повинен виконувати функції водія та інші обов'язки за дорученням роботодавця. Перед тим як підписувати цей договір К. звернувся до Вас, дайте йому ґрунтовну консультації з приводу його умов.

👇
Ответ:
Duhan1
Duhan1
05.07.2021

Відповідь:

я тільки на 1 питання такшо сор,

Медичка комісія права, тому що якщо він буде далі працювати на даній роботі то він може пошкодити зявзки чи що там, і за це будуть відповідальні його працедавці, тобто працедавців можжуть засудити

Пояснення:

4,7(80 оценок)
Ответ:
ааа512
ааа512
05.07.2021

Объяснение:

1. Громадянин К. правий, його не можуть перевести на іншу роботу без його згоди на те. Але і поновити його на попередню роботу також не можуть, оскільки медична комісія визнала його нездатним виконувати цю роботу.

2. Трудовий договір у письмовій складається за проханням працівника і роботодавець не має права відмовити йому. Також укладення трудового догвору у письмовій формі обов'язкове:

• організованого набору працівників;

• укладення договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я;

• укладення контракту;

• якщо на цьому наполягає працівник;

• укладення договору з неповнолітніми;

4,4(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Meluran
Meluran
05.07.2021

В цьому вислові існує два ключові слова - громадянин та людина. Людина - первічна істота, наділена моральними якостям. Громадянин - вторинна істота, головною відзнакою є правовий зв'язок з певную державою, в результаті якого набуваються права та обов'язки. Звичайно ж під словом "громадянин" ми маємо на увазі відношення до держави та виконання усіх функцій, які покладені на громадянина. Виконувати обов'язки та здійснювати правомірну поведінку "громадянин" не може, якщо не буде наділений певними якостями, властивими "людині". Тому можна зауважи, що мається на увазі те, що громадянином не може бути та особа, котра не досягла певного рівня свого розвитку, не шанує своєї держави, не поважає моральні норми. Саме це є передумовою громадянства й інші умови визначені законом.

4,5(45 оценок)
Ответ:
Катя26031990
Катя26031990
05.07.2021

если при вас о ком- либо плохо говорят, критикуют - необходимо покинуть помещение.
ни в коем случае не давать наставления старшим, почтенным людям, родителям.
самим избегать оскорбления других.
вот что пришло на ум.                                                                                                                                       Но вобщеСуществует четыре возможных варианта исхода конфликта, которые зависят от позиций участников конфликта. Наиболее продуктивный - третий.
Цитирую:
"Третий тип исхода - компромисс. Под этим исходом понимается открытое обсуждение мнений и позиций, направляемых на поиск решения наиболее удобного и приемлемого для обеих сторон. В этом случае партнеры выставляют аргументы в свою и чужую пользу, не используют откладывание решений на другой срок и не принуждают в одностороннем порядке к одному единственно возможному варианту. Преимущество такого исхода во взаимной равности прав и обязанностей и легализации (открытости) претензий.
Компромисс действительно снимает напряженность или найти оптимальное решение. При компромиссном варианте стороны вырабатывают или приходят к "среднему решению", что видно из следующего примера с телефонным разговором: "Я по мне звонить только в обеденный перерыв, если это не разговор". Этот вариант устраивает обоих участников: личные разговоры - в нерабочее время.
Пример из семейно-брачного конфликта. Жена просит мужа не курить в квартире, так как запах курева раздражает ее. Муж же считает себя вправе "курить в комфорте", а не на лестнице. Каждая из сторон обосновывает свое желание. Нередко в результате "честного и на равных" обсуждения принимается наиболее приемлемое для обоих компромиссное решение. Как в нашем примере, супруги могут прийти к окончательному решению: муж может курить в квартире, но в строго оговоренных местах. Такое решение закрепляют надолго, это подписанный договор, нарушение которого невозможно, так как каждый партнер принял его добровольно".

4,7(95 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ