М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
snigireva00
snigireva00
17.03.2020 08:09 •  Право

Місце дії – Центр зайнятості. У приймальню для відвідувачів, де чергує відповідальний працівник Центру, заходить п’ятнадцятирічний Кирило.
Добрий день. Мене звати Кирило Тарчинець, мені п’ятнадцять років, я навчаюся у вечірній школі. Я дуже хотів би влаштуватися на роботу, мої батьки, які є інвалідами третьої групи, мене в цьому всіляко підтримують. Я звертався уже до кількох підприємств, які здійснюють пошук осіб для влаштування на роботу, однак мені всюди відмовили. Мене навіть не погодилися прийняти на роботу, яка передбачає виконання некваліфікованої праці. У відділах кадрів кількох підприємств мені пояснили, чому мене не хочуть прийняти на роботу. Тому що я неповнолітній, а таких не хочуть брати на роботу, бо з ними багато клопоту. Я вас до в пошуках роботи, а якщо роботу знайти наразі неможливо, то надайте мені статус безробітного, щоб я мав можливість отримувати до по безробіттю.
Я вас добре розумію. З роботою зараз дуже важко. Особливо для тих, хто не опанував жодну професію. А неповнолітніх справді не хочуть приймати на роботу, навіть на низькооплачувану. Зараз ми не можемо запропонувати вам будь-якої роботи, навіть не можемо залучити вас до виконання оплачуваних громадських робот. Для неповнолітніх підприємства офіційно робочі місця, на жаль, не виділяють. Тому ми надамо вам статус безробітного на 6 місяців, ви отримуватиме до по безробіттю. Якщо протягом цього часу ви не знайдете роботу самостійно чи за нашої до то статус безробітного ви втратитеі протягом року після цього не зможе отримувати будь-яких послуг від центру зайнятості.

Запитання для обговорення:
Чи може Кирило отримати статус безробітного?
Чи належить Кирило до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?
Чи втрачає особа право на отримання послуг від Центру зайнятості населення у випадку втрати нею статусу безробітного?

Очень

👇
Ответ:
Osminozhka09
Osminozhka09
17.03.2020

1.Чи може Кирило отримати статус безробітного?

Ні, не може.

Відповідно до частини 1 статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» статус безробітного надається:

"3) особа, молодша 16-річного віку, яка працювала і була звільнена у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, зокрема припиненням або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності (штату) працівників."

Тобто, якщо він раніше не працював, то йому не може бути надано статус безробітного

2.Чи належить Кирило до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?

Так, належить .

Основні категорії осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, перелічені у  ст. 196 КЗпП:

"Для працевлаштування молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, військової служби за призовом осіб офіцерського складу або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і вперше приймається на роботу, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу, а також інших категорій осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, підприємствам, установам та організаціям встановлюється квота відповідно до Закону України "Про зайнятість населення".

Кирилові 15 років, згода батьків є, бажання працювати є, він підпадає під дію 196 статті  КЗпП

3, Чи втрачає особа право на отримання послуг від Центру зайнятості населення у випадку втрати нею статусу безробітного?

  Так втрачає, якщо людина втрачає статус безробітного, то це означає. що він вже знайшов роботу за до служби зайнятості або самостійно, тому він знімається з обліку.

Объяснение:

4,4(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алексей28111
Алексей28111
17.03.2020
1) г. т.к. шахтер пошел участвовать в несогласованном митинге. а это противозаконно. 2) общим объектом преступления является совокупность общественных отношений, уголовная ответственность за посягательства на которые предусмотрена действующим законодательством. в этой связи общий объект преступления позволяет отделить преступное от непреступного. родовой (специальный) объект преступления обозначает группу однородных по своей социальной природе и сущности общественных отношений, охраняемых в силу этого единым комплексом уголовно-правовых норм. непосредственный объект преступления - это конкретное общественное отношение, на которое посягает преступник, совершая преступление данного вида
4,8(28 оценок)
Ответ:
agapovaa2002
agapovaa2002
17.03.2020

меры обеспечения производства по делам об административных правонарушениях представляют собой специфические средства административно-правового принуждения. согласно ст. 27.1. коап рф они применяются в целях:

1) пресечения административного правонарушения;

2) установления личности нарушителя;

3) составления протокола об административном правонарушении при невозможности его составления на месте выявления административного правонарушения;

4) обеспечения своевременного и правильного рассмотрения дела об административном правонарушении;

5) исполнения принятого по делу постановления.

таким образом, можно сделать вывод, что применение мер обеспечения производства по делам об административных правонарушениях возможно на разных стадиях производства по делам об административных правонарушениях. они должны быть направлены на решение производства, обеспечивать проведение процесса производства.

должностные лица, на применение мер обеспечения, в установленном законом порядке вправе использовать следующие меры обеспечения производства по делу об административном правонарушении:

1) доставление;

2) административное задержание;

3) личный досмотр, досмотр вещей, досмотр транспортного средства, находящихся при лице; осмотр принадлежащих юридическому лицу помещений, территорий, находящихся там вещей и документов;

4) изъятие вещей и документов;

5) отстранение от транспортным средством соответствующего вида;

51) освидетельствование на состояние алкогольного опьянения;

6) медицинское освидетельствование на состояние опьянения;

7) задержание транспортного средства, запрещение его эксплуатации;

8) арест товаров, транспортных средств и иных вещей;

9) привод:

10) временный запрет деятельности;

11) залог за арестованное судно;

12) помещение в специальные учреждения граждан или лиц без гражданства, подлежащих административному выдворению за пределы российской федерации в форме принудительного выдворения за пределы российской федерации.

4,7(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ