Відповідь:
Пояснення:
1. Згідно зі ст. 13 КУпАП України до осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються відповідні заходи впливу, передбачені ст. 24 КУпАП, а саме:
· зобов'язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого;
· попередження;
· догана або сувора догана;
· передання неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному чи трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.
Заходи впливу можуть бути застосовані до неповнолітніх, які скоїли адміністративний проступок, у віці 16-18 років, якщо орган адміністративної юрисдикції дійде висновку, що виправлення правопорушника можливе без застосування до нього суворішого адміністративного стягнення. У сукупності ці заходи утворюють систему, що складена з урахуванням збільшення тяжкості примусових заходів — від менш суворих до суворіших.
3. Головна відмінність це те, що адміністративна відповідальність настає у разі, коли особа здійснила проступок, кримінальна відповідальність же настає у разі, коли особа здійснила ЗЛОЧИН.
Також, кримінальну відповідальність визначено лише в Кримінальному кодексі України. Усі кримінальні справи розглядають і вироки виносять тільки суди. Адміністративна відповідальність передбачена не лише в Кодексі України про адміністративні правопорушення(КУпАП), але й в інших законах. Правом розгляду справ про адміністративні правопорушення наділений не тільки суд, а й 43 органи адміністративної юрисдикції, які перелічені у статтях КУпАП. Притягнення до адміністративної відповідальності не тягне за собою судимості та звільнення з роботи.
Вам часто говорят : " Совести у тебя нет!"? Если да, то поздравляю, вы паталогический врун.
Итак, разберемся, как связаны понятия совести и правды. Что такое совесть вообще? Это чувство нравственной ответственности за своё поведение перед окружающими людьми, обществом. Выходя с этого, можем сделать вывод, что человек, который обманывает близких, друзей, незнакомых людей и даже самого себя не чувствует вины в своих действиях. То есть, этот человек не раскаивается, а вранье входит в привычку. Совесть такой особи медленно угасает, теряется в сознании, так сказать. "Потерял совесть", - если эта фраза о тебе, задумайся, возможно тебе пора переосмыслить всё то, что ты делаешь и говоришь...
Никогда не поздно стать на истинный путь, ведь правда-это победа совести в человека.
В них 5 составов приступления.
Объяснение: