Объяснение:
Дії А., П. та О. можуть бути кваліфіковані як зрада державним інтересам України та навмисне перетинання державного кордону. Згідно з Кримінальним кодексом України, це кваліфікується як злочин зради (стаття 111) та порушення правил перетинання державного кордону (стаття 204).
Оскільки підрозділ, в якому вони проходили службу, належить до Державної прикордонної служби України, то дії А., П. та О. можуть бути також розцінені як порушення військової присяги та військової дисципліни, що може мати відповідні наслідки у сфері їх подальшого працевлаштування та кар'єрного росту військової служби.
Отже, дії А., П. та О. є незаконними та можуть мати серйозні наслідки для них у вигляді кримінальної відповідальності та порушення військової дисципліни.
Объяснение:
Зміна заповіту можлива, але відбувається за певних умов, визначених законодавством. У цій ситуації не зазначено, як саме Л. бажає змінити заповіт, тому не можна точно визначити, чи є законні підстави для зміни заповіту.
Загалом, зміна заповіту можлива у випадках, передбачених законом, наприклад, якщо з'явилися нові обставини, які вплинули на волю заповідача або його здоров'я, або якщо заповідач визнав попередній заповіт недійсним. Проте, неявна причина зміни заповіту, пов'язана зі скаргою заповідача на свого брата, не може служити підставою для зміни заповіту.
Отже, відмова помічника нотаріуса від зміни заповіту може бути обґрунтованою, якщо не було встановлено законні підстави для зміни заповіту. Однак, Л. може звернутися до адвоката або іншого юридичного консультанта, щоб отримати консультацію щодо можливості зміни заповіту та її законності.