М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KrisChuHD
KrisChuHD
06.05.2022 13:39 •  Право

У м. Алчевську інспектори дорожньо-патруль­ної служби міліції звернули увагу на трьох людей, що випивали у сквері. їм було зроблено зауваження, але у відповідь почули лайку. Міліціонери спробу­вали затримати порушників, але ті почали бійку з інспекторами. Викликаний наряд прийшов на допо­могу та затримав порушників.

• Чи вчинено злочин, який? Чи є обтяжуючі або пом'якшуючі обставини?​

👇
Ответ:
vazovskiy2013
vazovskiy2013
06.05.2022

злочен був вчинений але не великий їм зробили зауваження.Ну і він їх затримав за розмову з поліцейським де він лаявся і почав битися. Пом'якшуючі обставини є тому що це не поліцейські а дорожньо патрульна служба і вони билися двоє

4,5(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
живууууу
живууууу
06.05.2022

Право собственности в субъективном смысле (субъективное право собственности) - это установленная законом мера дозволенного поведения управомоченного лица (собственника) по владению, пользованию и распоряжению принадлежащим ему имуществом своей властью и в своем интересе.

Право собственности в объективном смысле представляет собой совокупность правовых норм, регулирующих отношения собственника по владению, пользованию и распоряжению принадлежащей ему вещью, по устранению вмешательства всех третьих лиц в сферу его хозяйственного господства.

Объяснение:

4,7(23 оценок)
Ответ:
мороженле
мороженле
06.05.2022

Відповідь:

Пояснення:

1. Взаємна згода на вступ до шлюбу передбачає вільне волевиявлення жінки і чоловіка на реєстрацію шлюбу, тобто відсутність при цьому будь-якого насильства фізичного або психологічного, погрози з боку батьків, родичів та інших осіб.

Другою умовою вступу до шлюбу є досягнення певного шлюбного віку. У статті 16 КпШС України шлюбний вік встановлено: 18 років для чоловіків і 17 років для жінок.

В окремих випадках (коли фактично вже склалися шлюбні відносини, настала вагітність, народилася дитина) державні адміністрації районів, районів міст Києва і Севастополя, виконавчі комітети міських і районних у містах Рад народних депутатів можуть у виняткових випадках знижувати шлюбний вік на прохання самих неповнолітніх чи одного з них.

Оскільки наше законодавство не встановлює мінімальний шлюбний вік, звідси випливає, що шлюб можна укласти і в 13, 14, 15, 16 років, якщо є певні причини (вагітність, наявність дітей)

4,5(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ