М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kapyringeorgy
kapyringeorgy
19.01.2022 12:42 •  Право

Третього січня цього року Ш. зі своїми друзями святкував своє 14-річчя. О 22 год. 00 хв. всі гості розійшлися. Залишився лише двоюрідний брат іменинника К., з яким вони вирішили прогулятися містом. Через 10 хв.
після того, як гості розійшлися, вони вийшли з дому. Коли Ш. і К. проходили по вул. Глібова, вони
безпідставно з хуліганських мотивів стали чіплятися до Ж. Грубо порушуючи громадський порядок і
проявляючи явну неповагу до суспільства та особливу зухвалість, Ш. ножем, який був у нього, наніс чотири
удари в ділянку грудей Ж. Продовжуючи хуліганські дії Ш. і К. збили потерпілого з ніг і почали бити його по
голові та тулубу.
Ш. було засуджено за хуліганство, вчинене із застосуванням холодної зброї (ч. 4 ст. 296 КК України), за
носіння холодної зброї (ч. 2 ст. 263 КК України) та за спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження
(ч. 1 ст. 121 КК України). Адвокат оскаржив вирок суду, вважаючи, що його винесено з порушенням закону.
Чи підлягає скарга адвоката задоволенню та у чому?

👇
Ответ:
kategys
kategys
19.01.2022

Объяснение:

Задачі з кримінального права

4,8(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
зали7
зали7
19.01.2022

Поняття суб'єкт правовідносин і суб'єкт права не завжди збігаються. Адже правовідносини — не єдина форма реалізації норм права. Окрім того, малолітні діти, душевнохворі люди, які є суб'єктами права, можуть і не мати змоги бути суб'єктами правовідносин. Конкретний суб’єкт, особа завжди є суб'єктом права, але не завжди є учасником правовідносин.

Суб'єкт права — поняття широке, в якійсь мірі відмінне від поняття суб'єкт (учасник) правовідносин. Суб'єкт права — це особа, що володіє правосуб'єктністю(або лише правоздатністю, якщо вона виокремлюється), тобто особа, потенційно (взагалі) здатна бути учасником правовідносин. А суб'єкт правовідносин — це реальний учасник даних правових відносин.[1]

Будь-який суб'єкт правовідносини — це завжди суб'єкт права (без цього він не зміг би стати таким), але не всякий суб'єкт права — учасник тих чи інших конкретних правовідносини.

Для того, щоб суб'єкт права перетворився на суб'єкта правовідносини, повинні з'явитися певні юридичні факти, які «запускають» в дію відповідну норму (норми) права, і вона вже, у свою чергу, покладає на даних суб'єктів юридичні обов'язки і надає їм юридичні права, роблячи їх тим самим учасниками правовідносини.

Суб'єкти права, таким чином, поряд з нормами права і юридичними фактами, являють собою одну з передумов (необхідних умов) виникнення та існування правовідносин

Объяснение:

4,4(42 оценок)
Ответ:
shamahuligam007
shamahuligam007
19.01.2022

Лягушка обыкновенная (rana temporaria) 

Обитает в лесах, болотах, лесостепях. Морда тупая, тело приземистое. Глаза карие с черными горизонтальными зрачками. Внутреннее веко прозрачное, защищает глаза в воде. Около барабанной перепонки хорошо различим темно-коричневый треугольник.Кожа лягушки на ощупь склизкая и гладкая, ее эпидермис не ороговевает. На темном брюхе присутствует мрамороподобный рисунок. Пяточный внутренний бугор низкий. Самки больше, чем самцы. В брачный сезон горло самца голубеет, а на первом пальце передних ног появляются четырехраздельные черные шершавые бугры. Травяная лягушка не боится холода, поэтому просыпается раньше других лягушек, зато более чувствительна к жаре и влажности воздуха.Проницаемость кожи для воды больше, чем у прудовой лягушки. Живет около 4-5 лет в природе, в неволе до 18 лет. полный метаморфоз длится 50-90 дней. При более высоких температурах он происходит быстрее (21-26'C). После метаморфоза рост продолжается до трех лет и более.Темп роста головастиков до 0,6 мм в день. Сеголетки активны днем. Кормятся на мелководье, среди водорослей, на растительной пленке, покрывающей водоемы, и на их дне. Головастики первые 20-30 дней держатся тесно друг к другу. Они снуют в разных направлениях, но не отплывают далеко, и вся стайка одновременно перемещается в поисках пищи и прогреваемых мест в водоеме. Головастики сильно угнетают, а иногда даже приводят к поголовной гибели, юных личинок прудовой и остромордой лягушек, камышовой и обыкновенной жаб. Существует большая смертность в период развития. Смертность яиц и головастиков достигает до 80,4-96,8%.


4,4(74 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ