М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nuriksabirjan
nuriksabirjan
06.01.2021 12:17 •  Право

Використовуючи різні стилі розв'язання конфліктів, амо люйте у групах вирішення наведених конфліктних ситуани. . Між країнами: 1) Суперечка про належність острова, яны 3'явився в результаті виверження вулкана. 2) Суперечки рез кордон між державами, який, згідно з договором, ходить посередині русла річки. Проте із часом річка зми. ла свое русло, заглибившись на територію одніеї з держ на 10 км. . Mож спільнотами. Суперечка між релігійними громалач за храм. . Між людьми. Суперечка між батьками й дитиною через до- цільність носcіння шкільної форми. . Внутрішній конфлікт людини, що прагне полетіти на Марс але не хоче назавжди залишати свою сім' ю на Землі.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
DianaMiss05
DianaMiss05
06.01.2021

Відповідь:

1. Шлюб і сім’я … ці слова настільки вкоренилися у свідомості більшості людей, що практично стали синонімами. Багато хто навіть не відчувають різниці в цих двох поняттях, і абсолютно марно, адже вона більш ніж істотна.

2. Тобто щоб вважатися членом сім'ї, така особа має спільно проживати зі службовою особою, бути пов'язана з ним або з нею спільним побутом і мати взаємні права та обов'язки, які мають характер сімейних. ... До категорії членів сім'ї також відносяться особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі
3. Для укладення шлюбу законодавством встановлені певні умови. До таких умов відносяться взаємна згода осіб, які укладають шлюб, і досягнення ними шлюбного віку.

Взаємна згода на вступ до шлюбу передбачає вільне волевиявлення жінки і чоловіка на реєстрацію шлюбу, тобто відсутність при цьому будь-якого насильства фізичного або психологічного, погрози з боку батьків, родичів та інших осіб.

Другою умовою вступу до шлюбу є досягнення певного шлюбного віку. У статті 16 КпШС України шлюбний вік встановлено: 18 років для чоловіків і 17 років для жінок.

В окремих випадках (коли фактично вже склалися шлюбні відносини, настала вагітність, народилася дитина) державні адміністрації районів, районів міст Києва і Севастополя, виконавчі комітети міських і районних у містах Рад народних депутатів можуть у виняткових випадках знижувати шлюбний вік на прохання самих неповнолітніх чи одного з них.
4. Майно, нажите подружжям за час шлюбу, є його спільною сумісною власністю, тобто кожен із подружжя однаковою мірою має право володіти, користуватись і розпоряджатися цим майном; при цьому не береться до уваги кількість виконаної праці та її форми відносно кожного з подружжя.
5. У питанні обов'язків, подружжя зобов'язане спільно опікуватись побудовою сімейних відносин,піклуватися про матеріальне забезпечення родинита сприяти добробуту й зміцненню сім'ї. А у випадку вагітності,дбати про добробут і здоров'я вагітної дружинитазабезпечити повний, всебічний розвиток своїх дітей.

Пояснення:

4,7(80 оценок)
Ответ:
pavlushkaaa
pavlushkaaa
06.01.2021

Органи:

територіальна громада;

сільська, селищна, міська рада;

виконавчі органи сільської, селищної, міської ради;

районні та обласні ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст;

органи самоорганізації населення.

Основні завдання місцевого самоврядування:

– зміцнення засад конституційного ладу України;

– забезпечення реалізації конституційних прав людини і громадянина;

– створення умов для забезпечення життєво важливих потреб та законних інтересів населення;

– розвиток місцевої демократії.

Відповідно до цих завдань визначаються і функції місцевого самоврядування, під якими розуміють основні напрямки діяльності територіальних громад, органів місцевого самоврядування по вирішенню завдань місцевого самоврядування (муніципальної діяльності).

Найважливішими з них є:

– залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого та загальнодержавного значення;

– володіння, використання та управління комунальною власністю;

– забезпечення комплексного соціально-економічного та культурного розвитку відповідної території;

– надання соціальних послуг населенню;

– забезпечення законності, громадської безпеки, правопорядку, охорона прав, свобод і законних інтересів громадян;

– соціальний захист населення, сприяння працевлаштуванню громадян;

– захист прав місцевого самоврядування.

Объяснение:

4,5(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ