М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
дарханнысанов
дарханнысанов
07.11.2021 19:10 •  Право

Група підлітків (12, 14 та ,1⁷ років. ) пізно увечеріна темній вулиці зустріли перехожого , який був у не тверезому стані , побили його та відібрали мобільний телефон, гаманець та каблучку . Через день їх було затримано , під час слідства вони повернули відібрані речі . Визначте , чи скоєно злочин , якщо так , то хто нестиме відповідальність за нього .​

👇
Ответ:
berezovskayave
berezovskayave
07.11.2021

Звичайно, що це є злочином. так як їм нема 18 років, то відповідальність несуть батьки

4,8(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mak78434
Mak78434
07.11.2021

Відповідь:

1. А

2. Б

3. А

4. Б

5. 1. Г 2. В 3. Д 4. A

6.  1. Юристконсульт  2. Суддя

7. Якби я був нотаріусом, я би плідно здійснював свої професійні обов’язки, дотримувався правил професійної етики, сприяв громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їхніх прав та захисті законних інтересів, роз’яснював їх права та обов’язки. Виконуючи поставлені обов'язки, я повинен знатися на всіх тонкощах права і постійно стежити за змінами в законодавстві. Повинен діяти від імені держави, і не мати права на помилку.

4,6(43 оценок)
Ответ:
alina1922
alina1922
07.11.2021

Шлю́бний договір — угода між особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, а також подружжям.

Шлюбний договір укладається за бажанням сторін як до реєстрації шлюбу та і в будь-який час після його реєстрації подружжям. На укладення шлюбного договору до реєстрації шлюбу, якщо його стороною є неповнолітня особа, потрібна письмова згода її батьків або піклувальника, засвідчена нотаріусом.Шлюбний договір може включати низку різних питань, але в основному передбачає визначення майнових прав подружжя в разі розірвання шлюбу. Шлюбний договір не може регулювати особисті (немайнові) відносини подружжя, а також особисті (немайнові) відносини між ними та дітьми.

У шлюбному договорі передбачаються майнові права та обов'язки подружжя, зокрема питання, пов'язані з правом власності на рухоме та нерухоме майно, яке придбано до шлюбу, так і під час шлюбу, на майно, отримане в дар чи успадковане одним із подружжя, питання, що пов'язані із утриманням подружжя, а також майнові права та обов'язки подружжя як батьків та інші.

Подружжя окремо визначає правовий режим подружнього майна[pl] — яке майно придбане в шлюбі буде спільним, а яке роздільним.

У шлюбному договорі можуть вирішуватись питання про порядок погашення боргів за рахунок спільного чи роздільного майна. Подружжя може також передбачити в контракті питання стягнення аліментів, чи відмови від аліментів.

4,7(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ