М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
soonmin
soonmin
19.02.2021 14:20 •  Право

За какой период времени, и в какой форме работник обязан предупредить работодателя о желании изменить свои условия труда (например, расторгнуть трудовой договор)?

👇
Ответ:
ffhbcdfhj
ffhbcdfhj
19.02.2021

за 14 дней , в письменном виде

4,4(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Angeloc2567
Angeloc2567
19.02.2021

Объяснение:

1) Звернутись до суду з позовом  про витребування майна (переданих на зберігання речей) у Золотова

Строк позовної давності не пропущено у даному випадку, оскільки речі передані на зберігання строком на 2 роки і Михайлов зобов"язаний їх забрати після закінчення строку їх зберігання, який визначено укладеним договором за згодою сторін.  

Порушення права Золотова на отримання речей за договором зберігання мало місце лише після отримання відмови Михайлова повернути такі речі, отже, лише з цього часу почав перебіг строк позовної давності

Відповідно до ст.938 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), зберігач зобов'язаний зберігати річ протягом строку, встановленого у договорі зберігання.

В силу ст.948 ЦК України, поклажодавець зобов'язаний забрати річ від зберігача після закінчення строку зберігання, а зберігач, як визначено ч.1 ст.949 ЦК України, зобов'язаний повернути поклажодавцеві річ, яка була передана на зберігання.

Навіть у тому випадку, якщо б строк зберігання не закінчився, як визначено ст.953 ЦК України, зберігач зобов'язаний на першу вимогу поклажодавця повернути річ.

В силу ч.1 ст.261 ЦК України, перебіг позовної давності починається від дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила.  

А порушення мало місце лише після відмови повернути речі, передані на зберігання

2) Суд має задовольнити позов та витребувати у Золотова речі, які є власністю Михайлова і який має всі правомочності власника щодо таких речей, а не повертаючи відповідні речі за зверненям Михайлова, Золотов порушив його право володіти такими речами та свій обов"язок, визначений ст.948 ЦК України

Порушення обов"язку забрати речі після закінчення строку зберігання не тягне за собою автоматичного набуття права власності на такі речі Золотовим, який може лише вимагати відшкодування, у зв"язку з порушенням Михайловим свого обов"язку забрати речі після закінчення строку зберігання

4,5(64 оценок)
Ответ:
Yulia27082017
Yulia27082017
19.02.2021
1) В пункте 1 статьи 12 предусматривается, что государства-участники"обеспечивают" ребенку право свободно выражать свои ввзгляды. Прописано в Конвенции о правах ребенка-следовательно,вид источника права-нормативно-правовой акт.
2)Постановление Правительства РФ от 18 июля 2008 г. об утверждении типового положения об образовательном учреждении.."- это подзаконный акт т.к имеет меньшую юридическую силу.
3)Правовая доктрина т.е она представляет собой труды,выдающихся ученых-юристов.
4)Нормативный договор т.е 2 лица вступают в определенные отношения путем заключения соглашения.
5)Это либо правовой обычай,либо правовая доктрина.
6)Нормативно-правовой акт
7)Обычай порта т.е это положения не закрепленные в законодательстве.
8)Судебный прецедент
9)Основной нормативно-правовой акт т.е те религиозные тексты и учения,которые занимают центральное место.
4,7(78 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ