Пошук роботи – справа дуже відповідальна. Тому дуже важливо проаналізувати свої бажання і вміння ще до того, як ви опинитеся на робочому місці, щоб ваше життя не перетворилося на низку нудних і сірих буднів. Задайте собі ці запитання, щоб зрозуміти, чого саме ви хочете.
1. Скільки часу я готовий присвячувати роботі?
8-годинний робочий день – далеко не єдиний варіант вашого розкладу. Якщо ви не готові третину життя провести в офісі або біля верстата, розгляньте пропозиції з можливістю віддаленої роботи. Також на ринку праці зустрічаються варіанти з «плаваючим графіком», неповним робочим днем тощо.
2. Ким я бачу себе через 5 років?
Банальне запитання, на яке, до речі, далеко не всі можуть відповісти. Жити сьогоднішнім днем – це добре, але варто все ж враховувати, що покладатися на удачу не дуже розумно. У вас завжди повинен бути певний план. Якщо ви мрієте через декілька років відкрити власний ресторан, то явно не варто витрачати час на роботу, ніяк не пов’язану з продажами та кулінарією.
3. На яку мінімальну зарплату погоджуватися?
Страх не бути оціненим криється в кожному з нас. Деякі хвилюються через нестачу досвіду, інші боятися, що наявність 3-х дітей знизить шанси на отримання хорошої посади. Все це заважає реально оцінити свої можливості. Але якщо вам насправді бракує кваліфікації – не варто вимагати занадто багато. Погодьтеся на пропонований рівень зарплати, щоб здобути знання і набратися досвіду, а потім можна розраховувати на підвищення.
4. Чи легко я «увіллюся» в колектив?
У кожній компанії є свої правила, корпоративна культура, погляди на організацію робочого процесу. Якщо ви вже почали пошуки, постарайтеся ще на співбесіді дізнатися якомога більше про внутрішній статут підприємства. А потім ретельно зважте, чи підходить вам такий варіант.
5. Чи подобається мені те, що роблю?
Це запитання часто не беруть до уваги. Якщо посада солідна, зарплата висока, компанія відома, та ще й недалеко від будинку – це деальний варіант. Але в підсумку з часом ви розумієте, що займаєте чуже місце, а компанія тисне на вас своєю публічністю. Через незадоволеність у професійному житті починаються проблеми і в особистому, і в підсумку – «глухий кут».
Щоб не опинитися в цьому «глухому куті», прислухайтеся до свого серця. Якщо ж хобі вдається перетворити в роботу, ви отримуєте рецепт справжнього професійного щастя.
Объяснение:
ОФОРМИТЬ ПОДПИСКУ +38(044)334-62-70 КоммерцияЗарплата и кадрыЧто включается в соцпакет и как его правильно оформить Зарплата и кадры Что включается в соцпакет и как его правильно оформить Елена Кушина 22.08.2019 5441 0 0 Соцпакет для сотрудников Акценты статьи: что понимается под соцпакетом на предприятии; какими документами оформляется предоставление соцпакета работникам; как отменить (сократить) соцпакет. Соцпакет: что включить? Такое понятие, как «социальный пакет», в законодательстве Украины не определено. Однако в объявлениях работодателей о вакансиях оно используется сплошь и рядом. Ведь обещание бонусов для работников может украсить любое объявление, а намек на то, что тот или иной работодатель еще и заботится о своих работниках, добавляет ему солидности. В то же время не все работодатели сразу раскрывают свои карты. Чаще всего они не указывают в объявлениях, что входит в предоставляемый ими соцпакет, и даже не всегда упоминают о нем на собеседовании. Нередко работодатели под соцпакетом понимают все то, что они и так по законодательству обязаны работникам предоставить как социальные гарантии (иногда их состав называют базовым соцпакетом). К примеру, часто в объявлениях о вакансиях указывается, что то или иное предприятие будет: официально трудоустраивать работника; выплачивать ему зарплату в размере должностного оклада не реже двух раз в месяц; предоставлять отпуск продолжительностью не менее 24 календарных дней (далее – к. д.) в год и т. п.