Відповідь:
вписуєте інфу, яку знайдете в поясненні. Наприклад, громадянство України є обов"язковою вимогою для всіх, крім адвоката і юристконсульта. Вимоги до освіта практично всюди повна вища юридична, крім поліцейського, працівників СБУ ( у них інші критерії відбору - залежно на яку посаду, в основному потрібно бути курсантом спеціальних навчальних закладів) і юристконсультів. До всіх цих працівників є вимоги. коли не приймуть на роботу - змушена їх стерти, тому що на сайті обмеження по розміру тексту, але всі вони зводяться до того, що людина не може бути недієздатною чи обмежено дієздатною, мати судимість і т.д. Можете перечитати окремо.
Пояснення:
Згідно вимог ст. 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»
На посаду судді може бути призначений громадянин України, не молодший тридцяти та не старший шістдесяти п’яти років, який має вищу юридичну освіту і стаж професійної діяльності у сфері права щонайменше п’ять років, є компетентним, доброчесним та володіє державною мовою.
Згідно вимог ст. 27 Закону України «Про прокуратуру»
Прокурором окружної прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою. Прокурором обласної прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше трьох років та володіє державною мовою. Прокурором Офісу Генерального прокурора може бути призначений грома-дянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше п’яти років та володіє держав-ною мовою. Ці вимоги не поширюються на прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. .
Згідно вимог ст. 49 Закону України «Про Національну поліцію»
На службу в поліції можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають , повну загальну середню освіту, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які володіють українською мовою. Вимоги щодо рівня фізичної підготовки для поліцейських та кандидатів, які вступають на службу в поліції, затверджує Міністерство внутріш-ніх справ України.
Згідно вимог ст. 19 Закону України «Про Службу безпеки України»
До органів Служби безпеки України приймаються на конкурсній, добровільній і договірній основі громадяни України, здатні за діловими та моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров'я ефективно виконувати службові обов'язки. Критерії професійної придатності, зокрема юридичної обізнаності, визначаються кваліфікаційно-нормативними документами, які затверджуються Головою Служби безпеки України.
Кандидати на військову службу в СБ України повинні відповідати таким критеріям: мати громадянство України; вік від 18 років до граничного віку перебування на військовій службі (жінки до 40 років); освіта не нижче повної загальної середньої; фізично та психологічно здорові.
Згідно ст. 6 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»
Адвокатом може бути фізична особа (зверніть увагу не вказано "Громадянин України"), яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених цим Законом), склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Згідно вимог ст. 3 Закону України «Про нотаріат»
Нотаріусом може бути громадянин України, якому присуджено ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра, який володіє державною мовою…, має стаж роботи у сфері права не менш як шість років, з них помічником нотаріуса або консультантом державної нотаріальної контори - не менш як три р, склав кваліфікаційний іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 690 від 1995 року «Про юридичну службу міністерства, іншого центрального державного органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації» юрисконсультом у державних установах може бути особа з вищою (або неповною вищою) юридичною освітою, яка володіє необхідними знаннями у праві. Цією ж постановою передбачені посади юрисконсульта , юрисконсульта другої категорії, юрисконсульта І категорії (повна вища освіта, стаж роботи не мене 2 р.), провідного юрисконсульта (повна вища освіта). кваліфікаційні вимоги: Юрисконсульт I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією юрисконсульта II категорії — не менше 2 років. Юрисконсульт II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією юрисконсульта — не менше 1 року. Юрисконсульт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Оаовов шашаоктклвза щвшвтв лвлв лвлвщв вовзвщвлччо овшвшвш. Алашоа я так и знала о том 3 что вы меня понимаете в жизни и не только о вас и не о ваших планах о вас с нами в будущем и не о том как быть с человеком в вашей жизни с ним и как с вами быть вместе
Объяснение:
Сегодня я посоветую в другой комнате и не могу найти в этом мире и послушать музыку с телефона и и не знаю что это за 30 такой и что 22 с вами 3 в этом мире все равно не знаю могу ли сказать я или вы просто знаете как что происходит делать если вы думаете что это происходит не потому что я не знаю что
"Важность законов в жизни человека"
Современное общество невозможно без существования законов. Законы ограничивают преступность человека, ставят его в определенные морально-ценностные рамки. Ведь что было бы с нашим обществом, если бы вокруг процветало беззаконие? Это даже трудно представить.
Закон охраняет каждого человека от преступлений и правонарушений в его сторону. Защитой людей с использования законов занимаются правоохранительные органы: полиция, прокуратура и другие. Все люди равны перед законом.
Одна из главных обязанностей каждого человека и всего общества в целом - это соблюдение законов. Все законы государства прописаны в нормативно-правовых документах: уголовном, административном, гражданско-процессуальном, налоговом, трудовом и т.д.. Изучением и применением на практике этих документов, помимо сотрудников правоохранительных органов, занимаются также юристы, судьи, адвокаты. Но самый важный закон государства – это Конституция. В ней закреплены основные принципы государства, организация власти, а также отображены основы взаимоотношений государства и гражданина. Благодаря Конституции с момента рождения мы получаем права (пример: на жизнь, на образование, на частную собственность), свободы (пример: свобода слова, свобода в выборе вероисповедания) и обязательства. Лишь каждый четвертый россиян уверен, что хорошо знает нормы законодательства РФ, а более двух третей считают, что знают закон на недостаточном уровне. Однако многие граждане обжигаются на том, что незнание закона не освобождает от ответственности, которую влечет его нарушение.
Более половины (57%) сообщили, что им вообще ни разу в жизни не приходилось сталкиваться с каким бы то ни было правоприменением.
Рассматривая один из незыблемых постулатов права: «Незнание закона не освобождает от ответственности» Возникает вопрос: почему незнание закона не может освободить от уголовной или иной ответственности? Действительно нет ни одного закона, в котором это прописано. Если этот вопрос задать юристу, то ответ будет логически верным: есть закон – есть ответственность.Я полностью согласна с данным утверждением т.к не знание закона не освобождает от ответственности перед ним любого человека,независимого от него пола,образования,национальности.Каждый человек должен знать свои обязанности и права.Без законов был бы хаос.Представьте сами,человека, пытающегося ограбить магазин поймали и сказали,что он нарушает законы,а он в ответ «Я не знал,что такое существует»,его что,после такого наказывать не будут?И таким образом утверждение-не только справедливо,оно необходимо логически.
В нашей стране существует множество законов,регулирующих деятельность общества.Они бывают как абсурдными,так и хорошими.Не хватает в нашей системе еще пару законов.Я бы внесла законопроект,ужесточающий наказание за издевательство над животными.Много людей в России калечат и издеваются над животными.Я бы увеличила штраф и даже привлекла лишение свободы за такие поступки.
Вопрос смертной казни волновал людей всегда. И сейчас продолжаются жаркие споры о её применение. Особенно волнует вопрос о целесообразности применения высшей мерынаказания к террористам. Многие считают, что за их зверствам нужно воздать должное. В связи с участившимися терактами появился ещё один аргумент - смертников смертью не напугать. Да, смертников это не испугает, но вот сами организаторы терактов не спешат расстаться с жизнью. И вот для них смертная казнь должна быть возможной. Смертная казнь нужна,потому что за некоторые преступления,а в частности терроризм,должно быть серьезное наказание,вплоть до смертной казни.Мое мнение о смертной казни неоднозначно,я не могу определить его одним словом.С одной стороны,я выступаю за смертную казнь,я понимаю,что она жестока,но есть случаи,когда именно собственной жизнью люди должны отвечать за свои поступки.Это происходит в том случае,когда человек сам отнимает жизни людей..Смертная казнь нужна для суда над самыми зверскими преступлениями, такими как:терроризм. Но для её применения нужно проводить более тщательные расследования, чтобы снизить возможность непоправимой ошибки.
Подводя итог, хочется сказать, что важность законов в жизни человека и государства довольно трудно переоценить.