М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nivika0
Nivika0
08.06.2021 09:05 •  Право

Ситуация следующая, мне дважды пришла зарплата с промежутком в пару минут. Первый раз сумма порядка 400 тр, второй раз 7 тр, то есть та, которая и должна была придти. Сумму 400тр я конечно никак не использовал, она просто была у меня на зарплатной карте. Спустя месяц мне позвонили из бухгалтерии и сказали, чтобы я явился, для возврата суммы 400тр. По прибытию мне сказали следующее "Деньги (400 тр) ты сними с карты и принеси нам, после чего получишь квитанцию о возврате средств". Причина ошибочного перевода была в том, что сумма предназначалась моему однофамильцу. Так вот, насколько действия бухгалтера правомерны и верно ли я поступил, оформив в банке обращение по возврату суммы 400тр на счет организации

👇
Открыть все ответы
Ответ:
сымбатым
сымбатым
08.06.2021

Відповідь:

мій варіант  відповіді, але табличкою мені його не вдасться вставити. Якщо весь не поміститься - дописую в коментарі

1. Правові помилки:  «Іноземець.. працює на власній землі сільськогосподарського призначення»  Коментар: землі сільськогосподарського призначення не можуть передаватися у власність  іноземцям (частина 5 ст. 22 Земельного кодексу України),  

2. Правові помилки «Іноземець працює фермером» Коментар іноземець не може займатися фермерським господарством, тому що право на створення фермерського господарства мають повнолітні дієздатні громадяни України  Коментар. ( ст. 5 Закону України «Про фермерське господарство»)  

3. Правові помилки «Іноземець обраний головою сільської ради» Коментар  іноземець не може бути обраний до будь-якого органу державної влади в Україні (виходячи із змісту ст. 38, 70  Конституції України).  Депутатом, сільським, селищним, міським головою може бути обраний громадянин України, який має право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (ст. 193 Виборчого кодексу України)  

4. Правові  помилки: «Іноземець не платить податки, тому що обраний головою сільської ради»  Коментар перебування на посаді сільського голови не є підставою для надання пільг по сплаті податків. Є певні види місцевих податків, на які місцева рада може встановити пільгу, але виходячи з майнового стану, рівня доходів платників податків ( (виходячи із змісту п.30.2 ст. 30 Податкового кодексу України). При цьому слід мати на увазі, що місцевим радам не дозволяється  встановлювати індивідуальні  пільгові ставки місцевих податків і зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів ( пп 12.3.7 п. 12.3 ст. 12 Податкового кодексу України)

5. Правова помилка: «скорочують необхідний для отримання громадянства строк проживання в Україні до одного року»  Коментар Для отримання громадянства безперервний строк проживання в Україні має  бути 5 років. Ця умова не поширюється на іноземців, які перебувають у шлюбі з громадянином України понад два роки (а не один рік, як зазначено у  завданні) (ст. 9 Закону України «Про громадянство України»)

6. Правові помилки:  «для усиновлених дітей термін проживання в Україні для отримання громадянства – 20 років»  Коментар Дитина, яка є особою без громадянства або іноземцем і яку усиновляє подружжя, один з якого є громадянином України, а другий - іноземцем, стає громадянином України з моменту набрання чинності рішенням про усиновлення, незалежно від того, проживає вона постійно в Україні чи за кордоном. (ст. 11 Закону України «Про громадянство України»)

7. Правові помилки  «Батьки мають намір опротестувати у Верховній Раді  положення українського законодавства» Коментар  Верхова Рада є  законодавчим  органом, а не  судовим, а тому звертатися до неї з питанням опротестування будь-якого рішення чи норм закону  невірно (виходячи  із змісту ст.ст. 6, 75, 85 Конституції України)

Пояснення:

4,5(45 оценок)
Ответ:
yazeva006
yazeva006
08.06.2021

1)кто достиг совершеннолетия

2)кто не достиг совершеннолетия

3)Политические выборы в Казахстане проводятся на национальном уровне для избрания Президента и парламента, который разделен на две палаты Мажилиса

4)вид голосования, при котором участники голосуют анонимно. При тайном голосовании исключается контроль за волеизъявлением избирателей. Также — право каждого избирателя на сохранение в тайне его волеизъявления.

5)Выборы и референдумы – это наиболее массовая форма участия граждан в государственных делах своей страны.

Всенародные выборы за того или иного кандидата в органы государственной власти, приводят к приближению желаемой направленности политического курса. Т.е. все мы голосуем за того кандидата, чья предвыборная компания, чья избирательная программа, нам интереснее. Интереснее в плане в плане дальнейшего существования с материальной, социальной, духовной стороны, в плане будущего развития нашей страны.

Референдум, по сути, это всенародное голосование за какой-то проект закона или какой-либо другой вопрос государственного значения. Каждый человек может выразить свое мнение: «за» или «против». При проведении референдума действуют те же самые принципы, что и при выборах.

Объяснение:

4,7(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ