М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Jack1703
Jack1703
05.04.2022 00:05 •  Право

5. Порівняйте поняття, визначивши в них спільне та відмінне Права людини права громадянина.​

👇
Ответ:
katelove8
katelove8
05.04.2022
Права людини та права громадянина одинакові тільки громадянин відносиця до якоїсь країни
Наприклад:
Громадянин Росії
Громадянин Білорусї
4,6(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sladenykaya136
sladenykaya136
05.04.2022
     Семейные традиции и ценности должны присутствовать в каждой семье. В нашей семье главный всегда отец. Именно отец  принимает важные  решения, решает  разного рода проблемы и является хозяином в доме. Это не значит, что мама ничего не решает. Вовсе нет. Просто мужчина всегда должен оставаться мужчиной!
       Каждый должен заниматься своим делом, поэтому  в нашей семье существует распределение обязанностей.
        У нас в доме всегда царит покой и уют. Так же, у нас существует традиция завтракать, обедать и ужинать за одним столом. Эта традиция ценна тем, что нас больше сплочает, как семью и дает дополнительное общение со всеми ее членами . Мы обсуждаем новости дня, делимся впечатлениями. Вместе готовим еду и это так приятно и весело.
       В нашей семье  нет секретов. Обо всем мы делимся со взрослыми. А наши родители  братья или сестры нам мудрыми советами. 
Поддержка, забота и понимание - основные залоги нашей семьи!
Мы вместе проводим свободный досуг, выезжаем на природу, празднуем семейные праздники. Все это учит нас  делиться своим теплом и нежностью с окружающими. Учит быть добрыми, внимательными к близким людям, дарить им радость.
Человек, который растет и взрослеет в семье , где соблюдаются традиции и есть ценности, обязательно будет образованным, умным, успешным и принесет в свою новую семью эти обычаи.
Человек живущий в крепкой, дружной семье чувствует себя более защищенным, знает, что он не одинок и его могут поддержать в любой момент. Он уверен, что в семье будут всегда храниться его детские фотографии, первые рисунки, школьные грамоты. Все это вызывает умиление и гордость. И все это семейные традиции и ценности.
4,5(11 оценок)
Ответ:
polyzaicka
polyzaicka
05.04.2022

Відповідь:

Якщо С. лише 9 років, то він малолітній. Його мати померла, батько відбуває покарання, а тому дитина залишилася без батьківськеого піклування.

Згідно вимог ст. 243  Сімейного кодексу України над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленого батьківського піклування встановлюється опіка.

Згідно вимог ст. 244 Сімейного кодексу України опікуном  дитини може бути за її згодою повнолітня дієздатна особа. Так як старшому брату лише 17 років, то він не може бути призначений опікуном.

Згідно вимог цієї ж статті  Не можуть бути опікунами дитини особи, зазначені в ст. 212 Сімейного кодексу України, тобто, особи які:  1) обмежені у дієздатності;  2) визнані недієздатними;  3) позбавлені батьківських прав, якщо ці права не були поновлені;  4) були усиновлювачами (опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями) іншої дитини, але усиновлення було скасовано або визнано недійсним (було припинено опіку, піклування чи діяльність прийомної сім'ї або дитячого будинку сімейного типу) з їхньої вини;  5) перебувають на обліку або на лікуванні у психоневрологічному чи наркологічному диспансері;  6) зловживають спиртними напоями або наркотичними засобами;  7) не мають постійного місця проживання та постійного заробітку (доходу);  8) страждають на хвороби, перелік яких затверджений центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я;  9) є іноземцями, які не перебувають у шлюбі, крім випадків, коли іноземець є родичем дитини;  10) були засуджені за кримінальні правопорушення проти життя і здоров'я, волі, честі та гідності, статевої свободи та статевої недоторканості особи, проти громадської безпеки, громадського порядку та моральності, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за злочини, передбачені статтями 148, 150, 150-1, 164, 166, 167, 169, 181, 187, 324, 442 Кримінального кодексу України, або мають непогашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення інших кримінальних правопорушень;  11) за станом здоров'я потребують постійного стороннього догляду;  12) є особами без громадянства;  13) перебувають у шлюбі з особою, яка відповідно до пунктів 3-6, 8 і 10 цієї статті не може бути усиновлювачем.

Вважаю, що якщо ніяких підстав, передбачених ст. 212 Сімейного кодексу України немає, то бабуся С. може бути призначена його опікуном і піклувальником 17-річного брата і дитину не потрібно буде відправляти до дитячого будинку.  

Пояснення:

4,7(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ