Я вважаю, що треба дотримуватися правил дорожнього руху щоб зменшити кількість дорожньо транспортних пригод. Багато буває випадків коли людина під впливом алкоголю сідає за кермо і починає їздити по місту або селу і потрапляє в аварію, а буває що може й когось збити. Треба постійно дивитися на знаки як водіям так і пішоходам. На світлофорі переходити або проїжати на свій колір, тобто якщо в машин червоний то в пішоходів зелений тоді їм можна проходити, а якщо навпаки то пішоходам треба зачекати поки в них буде зелений.
Будьте уважні та обережні на дорозі!
Одним з основних компонентів державної політики України у сфері захисту дитинства є удосконалення нормативно-правової бази, у тому числі, імплементація норм міжнародного права. Результатом цієї діяльності є те, що на сьогодні Україна є учасницею цілого ряду міжнародних документів у сфері забезпечення прав дитини.
Свідченням наміру нашої держави забезпечувати захист прав дитини є, серед іншого, постійна робота заінтересованих органів влади з підготовки пропозицій про приєднання України до міжнародних договорів у сфері сімейного права.
Слід відзначити, по-перше, що Конвенція ООН про права дитини, яка є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини, була ратифікована Україною ще 27 лютого 1991 року і набула чинності 27 вересня 1991 року.
По-друге, важливе значення має ратифікація низки міжнародних договорів у сфері сімейного права, розроблених в рамках Ради Європи і Гаазької конференції з міжнародного приватного права, що дозволяють вирішувати практичні питання, які стосуються здійснення прав дітей, регулюють відносини батьків і дітей, як матеріальні, так і особисті. Деякі з цих договорів були підписані Україною ще в 2002 – 2003 роках.
Так, у 2006 році було ратифіковано: Конвенцію про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, 1980р.; Європейську конвенцію про здійснення прав дітей, 1996р.; Конвенцію про юрисдикцію, право, що застосовується, визнання, виконання та співробітництво щодо батьківської відповідальності та заходів захисту дітей, 1996р.; Конвенцію про контакт з дітьми, 2003р.; Конвенцію про стягнення аліментів за кордоном, 1956р. та Конвенцію про визнання і виконання рішень стосовно зобов’язань про утримання, 1973р.
хм..во первых вам должны это были объяснить если вам это не объяснили дайте ответ что..вы не знали вам не говорили..и вы учитесь на ошибках..с кем не бывает и попросите прощение..и вы не виноваты , штраф да ок..но не много бабла надеюсь