М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lisa18811
Lisa18811
02.05.2020 16:54 •  Право

1. Что вы знаете о законодательстве? Какова цель законодательства? 2. Какие органы в вашей стране отвечают за принятие законов? 3. Какой была бы наша страна, если бы не было законов и правил, которым нужно следовать?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
arnautovvladik
arnautovvladik
02.05.2020

Ці природні утворення характеризуються родючістю – забезпечують рослини поживними речовинами, повітрям, водою.

Ґрунти – органічно-мінеральний продукт багаторічної спільної діяльності живих організмів, води, повітря, сонячного тепла й світла. Ці природні утворення характеризуються родючістю – забезпечують рослини поживними речовинами, повітрям, водою.

Ґрунти виконують активну фільтруючу роль у очищенні природних і стічних вод.

Ґрунтово-рослинний покрив планети є її легенями, регулятором водного балансу суходолу, оскільки він поглинає, утримує й перерозподіляє велику кількість атмосферної вологи. Це – універсальний біологічний фільтр і нейтралізатор багатьох видів антропічних забруднень.

4,5(43 оценок)
Ответ:
StefanSalvatori
StefanSalvatori
02.05.2020

Відповідь:

Можна з упевненістю говорити, що власність, як така, з’явилася одночасно з  людським суспільством. Це багатогранне та універсальне явище. Якщо говорити про власність, як складову життя, то слід неодмінно зазначити про такий напрям, як суспільна власність. Кожен із нас є частиною суспільства, так званим її "продуктом". Сутність власності як раз розкривається і реалізується в площині взаємодії "людина - людина". Як людина є частиною суспільства, так і власність є частиною суспільства. Суспільство - яскравий прояв життя у векторі розгляду людини як живої істоти.

Повертаючись до суспільної власності, слід згадати основний закон нашої держави. Конституція України визначає, що національне багатство України - власність її народу. Під національними багатствами розуміється: земля, її надра, повітряний  простір,  водні  та  інші природні ресурси, що знаходяться в межах  території  України, природні ресурси її континентального шельфу та  виключної  (морської) економічної зони, основні засоби виробництва  у промисловості, будівництві, сільському господарстві, транспорті,  зв'язку,  житловий  фонд,  будівлі  та споруди, фінансові ресурси,  наукові  досягнення,  створена  завдяки  зусиллям  народу  України. Все це є неодмінною частиною, яскравою складовою нашого життя.

4,5(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ