М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Helen609
Helen609
24.05.2023 18:15 •  Право

7. Установіть відповідність між Терміном і визначенням 1.Право володіння

2.Право користування

3.Право розпорядження.

А) право особи на майно, яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею;

Б) можливість визначати юридичну і фактичну долю речі;

В) можливість власника фактично утримувати річ;

Г) можливість вилучення корисних властивостей із речей.

👇
Ответ:
прнннр1
прнннр1
24.05.2023
Ось відповідь
1-в
2-г
3-б
4,4(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Hiipotatohihi
Hiipotatohihi
24.05.2023
нет
Правовая культура — общий уровень знаний и объективное отношение общества к праву; совокупность правовых знаний в виде норм, убеждений и установок, создаваемых в процессе жизнедеятельности и регламентирующих правила взаимодействия личности, социальной, этнической, профессиональной группы, общества, государства и оформленных в виде законодательных актов. Проявляется в труде, общении и поведении субъектов взаимодействия. Формируется под воздействием системы культурного и правового воспитания и обучения.Правовая культура является компонентом духовной культуры.  Правовая культура, как уже отмечалось ранее, не есть нечто обособленное, она органично переплетена с последней, и, следовательно, в той или иной степени присуща как обществу в целом, так и отдельным индивидам. 
4,4(50 оценок)
Ответ:
chmy1998
chmy1998
24.05.2023

Правозахисна діяльність – це складне, багатоаспектне, соціально-правове явище, складовими частинами якої є діяльність як у межах державних органів, так і в межах громадських утворень чи індивідуальних  громадян, або ж інститути на межі цих областей. Так, у юридичній літературі правозахисна діяльність розуміється як діяння (дія чи бездіяльність) правозахисних органів, яка спрямована на надання кожній людині і  громадянину, їх об’єднанням та юридичним особам правової до щодо припинення порушень права,

притягнення винних до юридичної відповідальності, відновлення порушених, оспорюваних чи оскаржених  прав і відшкодування спричинених порушенням права збитків.

В Україні діють інституції, мета яких спрямована на захист прав і свобод громадян – судова система,  адвокатура, громадські правозахисні організації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Уповноважений Президента України з прав дитини тощо.

Об’єктом правозахисної діяльності виступають суспільні відносини, що відбуваються у процесі реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина, а саме – загальні конституційні правовідносини  та відносні правовідносини, які виникають в ході реалізації суб’єктивних прав конкретними громадянами у  відповідних ситуаціях

4,7(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ