М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Мусор228
Мусор228
25.10.2021 16:14 •  Право

2. Двоє молодих повнолітніх дівчат відпочивали на пляжі занадто оголені, за що були доставлені до відділку поліції. Чи було вчинене дівчатами правопорушення? 3. Громадянин Кравченко, перебуваючи в нетверезому стані, розбив вітрину магазину. Адвокат наполягає, що правопорушення скоєно з необережності, бо підсудний був у такому стані, що не контролював своєї поведінки. Ваша точка зору на цю проблему?

4. Проаналізуйте ситуацію. Спираючись на знання ознак правопорушення, визначте, чи є така ситуація правопорушенням.

Ситуація 1: Сергій ішов додому. На пустинній вулиці він побачив двох молодиків, які чіплялися до дівчини. На прохання Сергія припинити молоді люди не реагували. Тоді, щоб захистити дівчину, Сергій побив хлопців, завдавши їм тілесних ушкоджень.

Ситуація 2: Сергій ішов додому. Поруч із будинком Світлани він побачив Андрія, який теж симпатизував Світлані. Зі словами: „Я ж попереджав тебе, щоб ти більше тут не з'являвся.” - Сергій почав бити Андрія, зрештою Андрій отримав тілесні ушкодження.

👇
Ответ:
Алика2018
Алика2018
25.10.2021

2) Так.

3) Я вважаю що громадянин Кравченко має відповідати за свій вчинок  не зважаючи на те що перебував в стані алькогольного сп'яніння. Якщо громадянин має проблеми з алкоголем то повинен пройти лікування. Але перед цим сплатити штраф за скоєний вчинок.

4) У першій ситуації будуть застосовані норми п.1 ст. 36 Кримінального кодексу України."Необхідна оборона. Необхідною обороною визначають дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи  припинення посягання, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони". Отже така ситуація не є правопорушенням.

   У другій ситуації будуть застосовані норми Кримінального кодексу України: ст. 121 "Умисне тяжке тілесне ушкодження"- якщо Андрій одержав тяжкі тілесні ушкодження або 122 "Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження"- якщо ушкодження середньої тяжкості, або ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження" - при легкому тілесному ушкодженні.  Отже дана ситуація є не лише правопорушенням, а й злочином.

Объяснение:

4,7(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lubochka2
lubochka2
25.10.2021
Ермин «государство» в его современном понимании вошел в обиход лишь в XVI в., до этого говорили о полисе, стране, республике, империи, но не о государстве. Государство представляет собой сложное явление. Попытки дать его определение, предпринимаемые различными учеными, политическими деятелями, мыслителями, при этом сводились главным образом к перечислению признаков государства.
Так как вопрос о понятии государства не имеет единообразных трактовок ни в отечественной, ни в зарубежной литературе, то этим и объясняется в значительной степени многообразием подходов, которые сложились в науке относительно понимания государства. Понятие государства включает в себя характеристику его сущности, т. е. главного, определяющего, устойчивого, законо¬мерного в данном явлении, и социального назначения — служеб¬ной роли и исторической цели.
Вопрос о сущности государства, как и вопрос о его понятии, не имеет в науке однозначного решения и тоже относится к числу дискуссионных. Все эти многочисленные дискуссионные вопросы и определили актуальность темы курсовой работы.
Теоретическое и практическое значение данной темы заключается в анализе и обобщении теоретической литературы по вопросам понятия государства, определение его признаков и сущности, а также определение понятия государственной власти и ее осуществления. 
О разработанности данной темы в правовых и политических науках можно судить по работам таких авторов, как Венгеров А.Б., Ильин И. А., Малько А.В., Марченко М.Н., Матузов Н.И., Носов С.И., Пиголкин А.С. 
САМ ВЫБЕРИШЬ ЧТО ТЕБЕ ИМЕННО НАДО
4,7(50 оценок)
Ответ:
Lika8911
Lika8911
25.10.2021

іб захисту суб’єктивних цивільних прав – це закріплені законом матеріально-правові засоби примусового характеру, за до яких провадиться відновлення (визнання) порушених (оспорюваних) прав і вплив на правопорушника.

Захист суб’єктивних цивільних прав та інтересів здійснюється в передбаченому законом порядку, тобто за до застосування належної форми, засобів ів захисту. Законодавством визначено три окремі підстави для захисту цивільного права особи: порушення, невизнання, оспорювання цивільного права. Порушення права - це наслідок протиправної поведінки протилежної сторони, чиїми діями завдано шкоду правам та інтересам особи. Невизнання цивільного права полягає у пасивному запереченні наявності в особи суб’єктивного цивільного права, яке безпосередньо не завдає шкоди суб’єктивному праву, але створює невпевненість у правовому статусі носія суб’єктивного права. Оспорювання – це наявність спору між учасниками цивільно-правових відносин про приналежність чи відсутність права в однієї із сторін

4,6(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ