М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
minion19
minion19
27.01.2023 02:18 •  Право

ответить на вопросы. 1. История охраны природы
2. Ранние этапы охраны природы
3. История охраны природы в нашей стране
4. Современный этап охраны природы
5. Использование и охрана атмосферы
6. Воздействие деятельности человека на газовый состав атмосферы
7. Последствия загрязнения и нарушения газового баланса атмосферы
8. Меры по предотвращению загрязнения и охране атмосферного воздуха
9. Правовые основы охраны атмосферного воздуха
10. Охрана водных ресурсов
11. Природная вода и ее распространение
12. Роль воды в природе и хозяйственной деятельности людей

👇
Открыть все ответы
Ответ:
снежок345
снежок345
27.01.2023

Відповідь:

Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і працює за трудовим договором, а також неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини. Крім цього повна цивільна дієздатність може бути надана особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю. Разом з тим така особа, як підприємець, може бути зареєстрована лише за наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування. У цьому разі особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця.

Надання повної цивільної дієздатності провадиться за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи та письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників. У разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду.

Пояснення:

4,5(4 оценок)
Ответ:
seregalock
seregalock
27.01.2023

За статею 43 Конституції України, заборонено використовувати працю неповнолітніх громадян. Залучати осіб молодше вісімнадцяти років до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми, забороняється. Підлітків не можна призначати на роботи, які пов'язані виключно з підійманням, утриманням або переміщенням важких речей.

Вага окремого вантажу та сумарна вага вантажу, який повинні підіймати та переміщувати підлітки, не повинна перевищувати граничних норм, зазначених у таблицях вищезазначеного наказу. Окрім того, в разі якщо трудовим договором не було передбачено виконання обов’язків з підіймання та переміщенням важких речей, працівник має право відмовитися від виконання обов’язків, не обумовлених трудовим договором.

Також оплата праці в умовах, що відхиляються від нормальних До умов, що відхиляється від нормальних, відноситься виконання робіт різної кваліфікації. Згідно ст. 150 ТК РФ при виконанні працівником робіт різної кваліфікації його праця повинна оплачуватіся за роботою вищої кваліфікації.

4,8(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ