Відповідь:
Ситуація 1. Постійне проживання громадянина України на території іншої держави не позбавляє його громадянства України. А тому, якщо Ганна є громадянкою України, то дитина народжена нею, теж може бути громадянкою України (ст. 7 Закону України "Про громадянство України" - можете номер статті не вказувати, а то вчитель може і не повірити і настільки глибокі Ваші знання))
Ситуація 2 Вихід з громадянства України дитини віком від 14 до 18 років, можливий лише за її згодою. А тому Андрій може залишатися громадянином України, навіть якщо його батьки змінять своє громадянство. (ст. 18 Закону України "Про громадянство України")
Пояснення:
Відповідь:
а як щодо права на освіту як особистного немайного блага, передбаченого ст. 201 Цивільного кодексу України
Мені здається, що право на освіту не регулюється
б) статутом школи
тому що статут - це встановлений засновником (власником майна) організації обсяг правил, що регулюють її правовий стан, відносини, пов'язані з внутрішнім управлінням, стосунки з іншими організаціями чи громадянами. Тобто, у ньому зазначені найменування закладу, тип і форма власності, порядок прийняття рішень, здійсненян керівництва, вимоги до пед.працівників, повноваження органів управління, права і обов"язки тощо. Тобто, це такий внутрішній документ, який регулює роботу самого закладу освіти, а не гарантує право на отримання цієї освіти.
Пояснення: