М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
annzhoravel461
annzhoravel461
25.01.2022 10:09 •  Право

Механік ПП «Колесо» Боснюк був відсутній на робочому місці упродовж першої половини робочого дня. У пояснювальній записці, яку від нього зажадав директор підприємства, Боснюк пояснював, що на прохання Іванова, іншого механіка цього ж підприємства, він допомагав у ремонті екскаватора на його робочому місці в сусідньому гаражі. Наступного дня було видано наказ про звільнення Боснюка за прогул. Вважаючи звільнення незаконним, Боснюк звернувся до суду з позовом про поновлення на роботі та оплату за час вимушеного простою. Визначте підстави припинення трудового договору за ініціативою роботодавця.
Яке рішення можна ухвалити в даній ситуації?
Распишите нормально

👇
Ответ:
alenkashkiteva
alenkashkiteva
25.01.2022

Підстави для звільнення працівника за ініціативою роботодавця (через вину працівника)

Звільнення з ініціативи роботодавця може відбутися через вину працівника: невиконання ним трудових обов'язків та порушення трудової дисципліни.

Згідно зі ст. 40 КЗпП, роботодавець має право звільнити працівника через наступні підстави, пов'язані із виною працівника:

систематичне невиконання трудових обов'язків без поважних на це причин (п.3 ст. 40 КЗпП);

зафіксований прогул, тобто відсутність працівника на роботі понад 3 години протягом одного робочого дня (п.4 ст. 40 КЗпП);

появу на робочому місці в нетверезому стані або в стані наркотичного сп'яніння (п.7 ст. 40 КЗпП);

розкрадання майна роботодавця (п.8 ст. 40 КЗпП);

одноразове грубе порушення трудових обов'язків (п.1 ст. 41 КЗпП). Така причина звільнення може застосовуватись тільки до директорів, керівників підприємств, його філій та підрозділів та їх заступників, головних бухгалтерів та їх заступників;

через винні дії керівника, що призвели до несвоєчасної виплати заробітної плати (п.11 ст. 41 КЗпП);

повторне порушення законодавства у сфері ліцензування та видачі дозвільних документів (ч.2 ст. 41 КЗпП).

Объяснение:

Тут роботодавець обгрунтовує звільнення з посиланням на п.4 ст. 40 КЗПП, але щоб довести законність цього рішення потрібно надати законодавче визначення поняття місце роботи та робоче місце. Але КЗпП на сьогодні не містить ані визначення місця роботи, ані визначення робочого місця. Місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку (ст. 93 Цивільного кодексу України).

За загальним правилом місцезнаходження підприємства, установи, організації (далі — підприємство) збігається з місцем його виробничої діяльності. Але на деяких підприємствах з особливим характером роботи місце їх знаходження не збігається з місцем розташування об’єктів і територій, на яких фактично трудяться працівники, тобто дільниці можуть бути розташовані за межами населеного пункту, в якому знаходиться офіс підприємства.  

Розглядаючи цю ситуацію можна зрозуміти що місце роботи Боснюка збігається з місцем розташуваня підприємства, тому "de facto" Боснюк знаходиться на робочому місці, через що його звільнення є незаконним

4,6(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
baranovkirill
baranovkirill
25.01.2022

шкура животного очень удобна,ею можно не только расплачиваться,но и производить обмен товаром примерно такой же цены.Недостаток в том,что для этого вида денег убивалось животное.
 

Серебряная монета актуальна и в наши дни,удобно,плавится из металла,не надо никого убивать
Сушеная рыба может пропасть,в этом и минус,и если бы рыбу использовали и в наши дни,как деньги,то просто ее бы уже занесли в красную книгу
Лошадь,эти животные имеют свойство стареть,и чем старше,тем дешевле она продается.Преимуществ я не вижу,ну кроме как,рабочей силы 

4,6(90 оценок)
Ответ:
SkeetNZ
SkeetNZ
25.01.2022
Несмотря на разность в обрядах, верованиях и определенных догмах буддизма, христианства и ислама, всем этим верованиям присущи некоторые общие черты, причем особо заметна схожесть ислама и христианства. Вера в единого Бога, в существование души, в загробную жизнь, в судьбу и в возможность высших сил - это те догмы, что присущи и исламу, и христианству. Верование буддистов существенно отличается от религии христиан и мусульман, однако схожесть между всеми мировыми религиями явно просматривается в моральных и поведенческих нормах, которые должны соблюдать верующие.

 

10 библейских Заповедей, которые обязаны соблюдать христиане, законы, прописанные в Коране, и Благородный Восьмеричный Путь содержат в себе моральные нормы и правила поведения, предписанные для верующих. И эти правила везде одинаковы - все основные религии мира запрещают верующим делать злодеяния, причинять вред другим живым существам, лгать, вести себя распущенно, грубо или неуважительно по отношению к другим людям и призывают относиться к другим людям с уважением, заботой илюбовью и развивать в характере положительные качества.  
4,5(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ