М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
esehediev
esehediev
14.05.2022 00:32 •  Право

1. розв’яжіть юридичну . охарактеризуйте даний злочин. чи понесуть відповідальність дані особи? чому? визначте складові злочину.(об’єкт, суб’єкт, об’єктивна сторона, суб’єктивна сторона) 16 річний яковенко і 13річний дмитренко , повертаючись з дискотеки , розбили скло та проникли до магазину «алло».вони вкрали декілька мобільних телефонів. у цей час спрацювала сигналізація, і вони були затримані міліцією.

👇
Ответ:
ffhddjkk
ffhddjkk
14.05.2022
Понесе кримінальну відповідальність  16 річний Яковенко  за ст. 185 КК України на підставі ч.2.ст. 22 КК України. стаття 185 КК України -крадіжка, тобто таємне викрадення чужого майна. Предметом (обєктом) цього злочину є чуже майно. Об’єктивна сторона крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК) обов’язково включає такі ознаки:1) дію (таємне, незаконне, безоплатне, поза волею власника вилучення чужого майна);2) наслідок, який полягає в заволодінні чужим майном;3) причиновий зв’язок між дією та наслідком б учинення злочину, що характеризується таємністю.Викрадення вважається таємним, якщо воно здійснюється:1) за відсутності власника чи іншої особи;2) у присутності власника або іншої особи, але непомітно для них;3) у присутності власника чи іншої особи, але винний не усвідомлював цього моменту та вважав, що діє таємно від інших осіб (наприклад, дії винного фіксує камера в супермаркеті, а на екрані телевізора охоронець бачить їх);4) у присутності власника або іншої особи, що через свій фізіологічний або психічний стан (сон, сп’яніння, малолітство, психічне захворювання тощо) чи інші обставини не усвідомлюють факту протиправного вилучення майна та не можуть дати йому належної оцінки;5) у присутності інших осіб, на потурання яких він розраховує з певних підстав (родинні зв’язки, дружні стосунки, співучасть у вчиненні злочину тощо), однак вчинюване за таких обставин викрадення перестає бути таємним, якщо такі особи дали підстави винному засумніватися щодо їх “мовчання” про його дії;6) особою, що не була наділена певною правомочністю щодо викраденого майна, а за родом діяльності тільки мала доступ до цього майна (комбайнер, сторож, стрілець воєнізованої охорони та ін.). Саме вчинення злочину (таємність) крадіжка передусім відрізняється від грабежу (відкритого викрадення чужого майна). Суб’єкт цього злочину – фізична осудна особа, котра досягла 14-річного віку.Суб’єктивна сторона крадіжки характеризується прямим умислом і корисливим мотивом.   13 річний Дмитренко не понесе ніяку відповідальність, оскільки не досяг віку, передбаченого КК України та КУпАП
4,5(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Статья 13 Федерального закона "Об оперативно-розыскной деятельности" определяет перечень субъектов оперативно-розыскной деятельности и в общей форме закрепляет их полномочия в сфере ОРД. Соответственно, перечень подразделений, которым предоставлено право осуществления ОРД за пределами территории России, не соответствует указанному в комментируемом Законе.

Правом на осуществление оперативно-розыскной деятельности наделены только оперативные подразделения перечисленных в ней органов. Перечень оперативных подразделений, правомочных осуществлять оперативно-розыскную деятельность, их полномочия, структуру и организацию работы определяют руководители органов внутренних дел, федеральной службы безопасности, федеральных органов государственной охраны, таможенных органов, службы внешней разведки, федеральной службы исполнения наказаний, органов по контролю за оборотом наркотических средств и психотропных веществ.

4,5(49 оценок)
Ответ:

На территории Российской Федерации право осуществлять оперативно-розыскную деятельность предоставляется оперативным подразделениям:

1. Органов внутренних дел Российской Федерации.

2. Органов федеральной службы безопасности.

3. Федерального органа исполнительной власти в области государственной охраны.

4. Таможенных органов Российской Федерации.

5. Службы внешней разведки Российской Федерации (только для обеспечения собственной безопасности)

6. Федеральной службы исполнения наказаний.

7. Органов по контролю за оборотом наркотических средств и психотропных веществ (правда этим недолго осталось ОРД осуществлять)

4,7(47 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ