Составы преступлений классифицируются по трем основаниям:
1) по характеру и степени общественной опасности,
2) по описания,
3) по особенностям конструкции элементов составов, описанных в диспозициях уголовно-правовой нормы.
По характеру и степени общественной опасности составы преступлений делятся на три вида:
1) основной,
2) квалифицированный (с отягчающими обстоятельствами) и
3) привилегированный (со смягчающими обстоятельствами).
В основном составе диспозиции уголовного закона описывают элементы состава типовой, или средней общественной опасности.
Другими словами основной состав — это такой состав преступления, все признаки которого входят во все составы данной группы (например, составы преступлений, предусмотренные ч. 1 ст. 105, ч. 1 ст. 158 УК РФ 1996 г.).
Объяснение:
Зміна заповіту можлива, але відбувається за певних умов, визначених законодавством. У цій ситуації не зазначено, як саме Л. бажає змінити заповіт, тому не можна точно визначити, чи є законні підстави для зміни заповіту.
Загалом, зміна заповіту можлива у випадках, передбачених законом, наприклад, якщо з'явилися нові обставини, які вплинули на волю заповідача або його здоров'я, або якщо заповідач визнав попередній заповіт недійсним. Проте, неявна причина зміни заповіту, пов'язана зі скаргою заповідача на свого брата, не може служити підставою для зміни заповіту.
Отже, відмова помічника нотаріуса від зміни заповіту може бути обґрунтованою, якщо не було встановлено законні підстави для зміни заповіту. Однак, Л. може звернутися до адвоката або іншого юридичного консультанта, щоб отримати консультацію щодо можливості зміни заповіту та її законності.