ответ: Світ юридичних професій досить різноманітний. Адвокат здійснює захист порушених прав та інтересів громадян
та їх представництво у суді, надає юридичні консультації, аналізує судову практику. Якщо адвокат має багато судових справ, то збором документів і представництво м інтересів особи в суді займаються його помічники; надають юридичні консультації. Юрисконсульт у кредитному союзі надає юридичні консультації, надсилає листи до боржника та його поручителів, формує кредитні справи, співпрацює з органами державної виконавчої служби, представляє інтереси кредитного союзу в суді, створює та укладає кредитні договори , аналізує судову практику тощо. Юрисконсульт у сільській раді району , яка є центром громади, надає юридичні консультації жителям громади та працівникам сільської ради, представляє інтереси в суді, здійснює регуляторну діяльність- написання аналізу регуляторного впливу, М-Тесту, підготовка Експертного висновку бюджетної комісії тощо, здійснює реєстрацію договорів, складає договори і додаткові угоди, аналізує судову практику, здійснює моніторинг законодавства. Суддя здійснює розгляд справ, аналізує судову практику, виносить справедливі, законні рішення. Слідчий здійснює розгляд кримінальної справи, її реєстрацію, збирає докази, проводить допит свідків і слідчий експеримент, вживає заходи для затримання злочинця, проводить обшук квартири, будинку тощо. Нотаріус формує спадкові справи, завіряє підписи та копії документів, їх переклад на іноземну мову, перевіряє майно на наявність обтяжень і заборон, складає і завіряє договори купівлі-продажу, довічного утримання, оренди тощо.
Объяснение:
Это не про первый день войны, но может что-нибудь возьмешь отсюда:)
По воспоминаниям бабушки : "Мои родители были наполовину немцами, но иногда бывали в России. Во время войны, когда мне было три года, нас выгнали из Германии в Поволжье. Отцу пришлось уйти работать на шахту, мать отправили на завод, а я со своим старшим братом оставалась дома. Иногда к нам приходил дедушка. Жилось очень тяжело. Дедушка стал для нас с братом отцом. Даже в некоторых документах у меня написано отчество не отца, а деда.
После войны очень много лет, а отца все не было. Он просто пропал без вести в шахте. Скорее всего его завалило."
По воспоминаниям дедушки: "В семье у нас было 9 детей. Мне было пять лет. Отец ушел на фронт, а мать осталась с нами дома. На завод ее не отправляли, т.к. была больна. Мы сидели в голоде и холоде. И чтобы как-то прокормить семью, мы с сестрами и братьями выходили на улицу, искали среди мусосра кортофельные очистки. Приносили их матери. Она их мыла в воде, а потом варила, как картошку. Хлеба выдавали очень мало поэтому картофельные очистки были единственной нормальной едой"
Ну вот как-то так)
Если что,эти истории правдивые, произошли на самом деле.
"Справа Бейліса" відноситься до судового процесу, який відбувся у Києві в 1913 році над євреєм Менделем Бейлісом. Він був звинуваченим у вбивстві українського хлопчика Андрія Ющинського. Справа отримала велику публічність та мала антисемітський підтекст.
Офіційна версія справи Бейліса говорила про те, що хлопчика вбивали євреї з ритуальних мотивів. Але є аргументи та факти, що говорять про те, що справа могла бути сфабрикованою:
Відсутність переконливих доказів: Під час судового процесу аргументи, представлені від позиції обвинувачення, були піддані сумніву. Експерти, які висували звинувачення, не змогли надати переконливих доказів щодо ритуального характеру вбивства.
Політичний контекст: Справа Бейліса відбувалася в період, коли антисемітизм та антиєврейські настрої поширювалися в Російській імперії.