М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
двоечник63
двоечник63
07.05.2022 11:16 •  Право

Укажіть, де містяться норми, що встановлюють, які суспільно небезпечні діяння є злочинами та які види покарань і в яких межах можуть бути застосовані до винних у їх вчиненні осіб а)у кодексі україни про адміністративні правопорушення б)у кримінальному процесуальному кодексі україни в)у загальній частині кримінального кодексу україни г)в особливій частині кримінального кодексу україни

👇
Ответ:
irenatum
irenatum
07.05.2022
В)у Загальній частині
Кримінального
кодексу України
4,5(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
baby2525
baby2525
07.05.2022

Відповідь:

Згідно вимог ст. 1222 Цивільного кодексу України ( далі ЦКУ)  : "1. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини.  2. Спадкоємцями за заповітом можуть бути юридичні особи та інші учасники цивільних відносин ..." Тобто, спадкоємцями за законом можуть бути лише фізичні особи, які до того ж є родичами спадкодавця, а спадкоємцями за заповітом можуть бути будь-які як фізичні, так і юридичні особи. Наявність родинних стосунків спадкодавця з такими фізичними особами не обов"язкова.

Згідно вимог ст. 1235  ЦКУ заповідач може призначити своїми спадкоємцями одну або кілька фізичних осіб, незалежно від наявності у нього з цими особами сімейних, родинних відносин, а також інших учасників цивільних відносин. Тобто, заповідач вправі був залишити своє майно у спадщину релігійній громаді. Якщо беремо за умову, що це майно не є спільним сумісним майном подружжя, а є особистим майном лише спадкодавця, то далі спадкове майно може бути поділене таким чином. Згідно вимог ст. 1241 ЦКУ малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка). В даному випадку до таких спадкоємців, яким належить обов"язкова частка у спадщині, належать: його вдова, якій  69 років і той факт, що вона все ще працює не є підставою вважати її працездатною, на відміну від  49-річної дочки, яка перебуває на пенсії, але є ще працездатною за віком (їй обов"язкова частка у спадщині не належить).  Онук, хоч і малолітній, також не має права на отримання обов"язкової частки у спадщині, тому що онуки не мають права на отримання обов"язкової частки, виходячи із змісті ст. 1241 ЦКУ (онуки не входять в перелік осіб, які мають право на отримання обов"язкової частки).  

Тепер визначаємось із розміром обов"язкової частки вдови спадкодавця. Якби Володимир не залишив заповіт, то все його майно, в порядку вимог ст. 1261, з урахуванням змісту ст. 1266 ЦКУ спадкували би його спадкоємці за законом першої черги, до яких в даному випадку відносяться: дружина, дочка і син - всі в рівних частках. Рівність часток спадкоємців у спадщині передбачена вимогами ст. 1267 ЦКУ. Але оскільки син Володимира Валерій - помер до відкриття спадщини, то його 1/3 частку, в порядку вимог ст. 1266 ЦКУ, спадкуватиме онук Григорій. Тобто, кожен би спадкував по 1/3 частці. Але так як Володимир  залишив заповіт, то його дружині належить обов"язкова частка - половина від того, що вона успадкувала б за законом - а 1/2 від 1/3 становить 1/6 в спадковому майні. Решту - 5/6 часток - спадкуватиме релігійна громада по заповіту.

Відповідь: релігійна громада за заповітом успадкує 5/6 майна, що в грошовому виразі становить  200 тис. грн (240 тис ділимо на 5 і множимо на 5)

Вдова Володимира отримає у спадщині обов"язкову частку розміром 1/6, що становить у грошову виразі 40 тис грн)  

Пояснення:

4,6(85 оценок)
Ответ:
akarapiria4
akarapiria4
07.05.2022

«Город героев» (англ. Big Hero 6; букв. с англ. — «Большая шестёрка героев») — американский трёхмерный компьютерный полнометражный анимационный фильм 2014 года, созданный студией «Walt Disney Animation Studios» и выпущенный кинокомпанией «Walt Disney Pictures». Основан на одноимённых персонажах комиксов издательства Marvel, но, несмотря на это, существенно отличается от первоисточника. Режиссёры — Дон Холл и Крис Уильямс. Фильм удостоился премии «Оскар» как лучший анимационный полнометражный фильм.

Профессор Роберт Каллаган (англ. Robert Callaghan), ещё также известен как Йокаи (англ. Yokai) – злодей из мультфильма «Город Героев» (англ. Big Hero 6). Украв микроботов и устроив пожар в корпусе института, где прежде преподавал робототехнику, он инсценировал свою смерть, чтобы под маской кабуки отомстить Алистеру Крэю за исчезновение дочери Абигейл.

Он косвенно причастен к смерти Тадаши, старшего брата Хиро Хамады.

Это первый злодей, побеждённый Шестёркой Героев в адаптации Walt Disney Animation Studios.

Профессор Каллаган похож на Хиро тем, что также потерял родственника в результате несчастного случая. Однако, профессор так и не смог отпустить боль и направил её на свершение возмездия.

У Каллагана, согласно анализам робота Бэймакса, вторая группа крови.

Он упоминается в первом эпизоде м/с «Город Героев: Новая история» (англ. Big Hero 6: The Series).

Каллаган появляется в эпизоде «Mini-max».

4,5(76 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ