М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
АРТЁМ55567
АРТЁМ55567
20.07.2021 17:31 •  Право

Яка особливість державної влади характеризується юридичним обгрунтуванням ,визнанням народом країни,а також світовою спільнотою?

👇
Ответ:
zombdanidani
zombdanidani
20.07.2021
Політична влада — публічні, вольові (керівництва — підко­рення) відносини, що утворюються між суб'єктами політичної системи суспільства (у тому числі державою) на основі політич­них і правових норм.У різних суспільствах і державах характер влади відрізняєть­ся: в одних «керівництво» з боку держави означає пряме насиль­ство, в інших — прихований примус, у третіх — організацію і переконання. Має місце й поєднання різних засобів здійснення державної волі.Панування, систематичне насильство, примус — влада анти­демократична.Переконання, авторитет, служіння суспільству, дотримання загальнолюдських цінностей — влада демократична.Політичну владу можна умовно поділити на наступні типи:- традиційна влада;- харизматична влада;- раціонально-правова влада.Розглянемо ці типи політичної влади більш детальніше:Традиційна владаВлада може здобувати законність завдяки традиції. Таку владу М.Вебер характеризує як традиційну владу. Тут діє авторитет «вічно вчорашнього», освячений історією. У цьому випадку коряться тому, що «так завжди було».Традиційне панування має місце в патріархальних суспільствах, організованих по подобі родини, де покора батьку - главі роду, є природною реакцією на політичний порядок, воно вважається в порядку речей і схоже по своїх психологічних механізмах із простим наслідуванням.
4,6(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dashaR06032006
dashaR06032006
20.07.2021

Статья 1. Цель настоящего Закона

Целью настоящего Закона является регулирование отношений в области гарантий прав ребенка.

Статья 2. Законодательство о гарантиях прав ребенка

Законодательство о гарантиях прав ребенка состоит из настоящего Закона и иных актов законодательства.

Если международным договором Республики Узбекистан установлены иные правила, чем те, которые предусмотрены законодательством Республики Узбекистан о гарантиях прав ребенка, то применяются правила международного договора.

Статья 3. Основные понятия

В настоящем Законе применяются следующие основные понятия:

ребенок (дети) — лицо (лица) до достижения возраста восемнадцати лет (совершеннолетия);

законные представители ребенка — родители, усыновители, опекуны, попечители;

опека и попечительство — правовая форма устройства детей, оставшихся без попечения родителей, в целях содержания, воспитания и образования, а также для защиты их прав, свобод и законных интересов. Опека устанавливается над детьми, не достигшими четырнадцати лет, попечительство — в возрасте от четырнадцати до восемнадцати лет;

ребенок-сирота — ребенок, оба родителя которого умерли или объявлены умершими по решению суда;

4,7(96 оценок)
Ответ:
kpopersha13
kpopersha13
20.07.2021

ответ: Скоєння адміністративного проступку неповнолітнім є обставиною, що пом’якшує відповідальність.

Объяснение:

Пояснюється це тим, що неповнолітні загалом не мають стійкої психіки, достатнього життєвого досвіду, на­вичок правочинної поведінки, не завжди усвідомлюють шкоду від заподіяного, легко піддаються впливу інших осіб, особливо старших за віком, що часто стають організаторами або підбурювачами правопорушень, ураховується також, що неповнолітні легко піддаються виховному впливу і можуть виправитись без застосування до них жорстких заходів адміністративного стягнення.

4,6(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ