М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
алоал
алоал
16.09.2022 09:49 •  Право

Право это искусство добра и справедливости как вы понимаете эту цитату?

👇
Ответ:
kerisolomia
kerisolomia
16.09.2022
Право-это невесомое понятие, это совокупность субъективных прав и юридических обязанностей. Оно регулирует общественные отношение между людьми в разных ситуациях, но их объединяет цель: обеспечить реализацию права, защиту и охрану прав и свобод человека. Справедливость, равенство, гуманность, объективность, демократичность и т.д. Это одни из тех главных основополагающих принципов права. Закон - един для всех. Равноправие как обеспечение справедливости людей. Однако, добиться полной справедливости, к большому сожалению, не возможно. Человечество стремится к этому. Если каждый человек будет уважать права и свободы другого человек, то мир станет добрее.
4,5(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
UraR1
UraR1
16.09.2022

Люди, яким доводиться вперше зіткнутися з судовим процесом, часто бояться йти до суду. І не дивно: суд-це місце, де розбирається затяжний конфлікт, де сторони зазвичай налаштовані вороже один одному, та й судді часто не дуже доброзичливі. Там потрібно відстоювати позицію, відповідати на неприємні питання і самому їх ставити.

Але найбільше лякає людей навіть не це, а те, що вони просто не знають, як виглядає реальний судовий процес, не розуміють, що їх чекає і бояться виглядати нерозумно. А деякі, навпаки, все ідеалізують, надивившись американських фільмів і телепередачу «Суд іде», де все дуже далеко від реальності.

Щоб трошки розвіяти страхи і міфи, спробую все-таки описати судове засідання у цивільній справі в звичайному районному суді звичайного російського міста

4,8(85 оценок)
Ответ:
danillbiz
danillbiz
16.09.2022

ось

Объяснение:

Як правило, вона досить буденна. Судді-люди звичайні. Такі ж, як на вулиці, тільки в мантіях (і то не завжди). Через велику завантаженість добре знайомі з законодавством по темі, особливо якщо справа для них не типова. І все-таки зазвичай намагаються вирішити спір відповідно до закону і сформованою практикою. Випадки явної упередженості суддів або корупції в судах у звичайних цивільних справах досить рідкісні, всупереч відомому стереотипу. Домогтися в суді правди можна. Особливо якщо у вас на руках хороші докази.

У залах районних судів зазвичай коштує дешеві меблі. Подекуди нова, а десь і досить заслужена. Не скрізь є столи для представників сторін, і учасники процесу часто змушені розкладати свої товсті папки з документами прямо на лавках для відвідувачів, а писати на коліні. І хоча ми, юристи ходимо в суди, як на роботу, запевняємо вас, звикли до цього не з першого разу.У суді можна користуватися без дозволу суду диктофоном, з дозволу суду і сторін – відео і фотозйомкою.

4,6(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ