М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
temaimcheg
temaimcheg
11.01.2020 04:35 •  Право

Какова роль государства применительно к гражданскому обществу?

👇
Ответ:
елена430
елена430
11.01.2020
Конституция України – це основний закон України. В ньому докладно розповідається про управління державою, територіальний устрій, правосуддя, права, обов’язки та правила поведінки людей в тій чи інший ситуації. Тому він має великий вплив на державу, її управління, а також на оремо взяту людину.На мою думку для громадянина конституція має велике значення. В першу чергу тому, що в ній описується форма управління держави, її устрій, а також саме головне - права, свободи та обов'язки людини і громадянина. Це важливо, бо знаючи конституцію людина чітко усвідомлює свої права та обов’язки перед державою, вона може застосовувати (спрямовувати) знання у різних сферах діяльності. Наприклад: якщо людина хоче влаштуватися на роботу під час проведення виборів, то вона повинна знати, бути ознайомленою с III розділом Конституції України (Вибори. Референдум).У віці 15-16 років, людина повинна знайомитися з Конституцією, бо зростаючи вона набуває все більше прав та обов’язків і повинна їх знати, бо не знання не звільняє від відповідальності. Також вона повинна знайомитися з формою управління держави, її правосуддям, бо вже через 2-3 роки буде мати змогу приймати участь у виборах, буде мати повну дієздатність, стане повноправними громадянами держави. І це має великий вплив на державу, бо такі люди - це нове покоління. Багато з них в майбутньому пов’яжуть своє життя, або матимуть відношення до влади і можливо впливатимуть на державу та її закони.Підбивши підсумки ми маємо зазначити, що ми повинні знати свої права та обов’язки, вміти ними володіти та вправно користуватися, жити не порушуючи Конституції. Від того як ми знаємо закон залежить не тільки наше життя, а й положення країни в якій ми живемо.
4,4(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
veronikavolkova357
veronikavolkova357
11.01.2020

Відповідь дуже ви зможете знати власні права та навчитеся їх захищати.

Знання права допомагає людині впевнено орієнтуватися в будь-яких життєвих ситуаціях. Наприклад ви хочете влаштуватися на роботу, але не знаєте, які документи для цього потрібні, чи вам продали неякісний товар і ви не знаєте, як його повернути —, у всіх цих ситуаціях вам до знання з правознавства.

Протягом вивчення курсу «Основи правознавства» ви побуваєте в уявній ролі поліціянта, судді, адвоката, звинуваченого або потерпілого; батьків, учителів, директора школи, учня; покупця та продавця, в ситуаціях, коли можуть бути порушені ваші права, аби ви стали на захист прав людини і громадянина як представник держави чи правозахисної організації.

Курс «Основи правознавства» має на меті не теоретичне засвоєння навчального матеріалу, а насамперед, спрямувати вас на уміння застосовувати набуті юридичні знання на практиці.

Основними завданнями курсу є:

— ознайомлення з основами теорії держави та права і формування уявлення про державно-правові реалії сучасної України;

— поглиблення знань про виникнення, типи та форми держави, сучасну українську державу та її органи;

— поглиблення знань про соціальні норми, формування системного уявлення про правові норми, галузі права, правовідносини, правопорядок, правопорушення та юридичну відповідальність;

— формування системного уявлення про підтримання правопорядку захисту прав і свобод;

— виховання особистої переконаності в необхідності дотримання правових норм;

— набуття вмінь аналізувати суспільно-політичні події, користуватися правовими актами, юридичною літературою;

— формування навичок діяти згідно з нормами права у конкретних життєвих ситуаціях;

— формування вміння використовувати набуті знання у практичному житті тощо.

Цей підручник якраз і було створено, аби ви змогли отримати необхідний багаж знань та навичок із питань права, які стануть вам у нагоді протягом усього вашого подальшого життя.

Отже, в результаті засвоєння матеріалу курсу ви зможете оволодіти певним обсягом знань і вмінь.

Объяснение:

Замысть ви  напишіть я ознайомився(ознайомилась)тобто частково переробіть під себе.

4,4(90 оценок)
Ответ:
оля1874
оля1874
11.01.2020

На основание статьи 95 ФЗ " Устав о железнодорожном транспорте " Перевозчик несет ответственность за несохранность груза, после принятия для перевозки и хранения и до выдачи его грузополучателю.

Согласно Закону РФ от 07.02.1992 N 2300-1 (ред. от 18.04.2018) "О защите прав потребителей" Статья 23.1. Последствия нарушения продавцом срока передачи предварительно оплаченного товара потребителю .

В этом случае за каждый день потребитель вправе требовать от продавца уплаты неустойки в размере 0,5 процента от суммы предварительной оплаты товара. Неустойка взыскивается со дня, когда по договору купли-продажи передача товара должна была быть осуществлена, до дня передачи товара потребителю

4,6(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ