М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
123456789785
123456789785
31.08.2020 18:02 •  Право

1) 27.09.2013 г. новиковой исполнилось 50 лет. она имеет двоих детей-инвалидов 5 и 7 лет. общий трудовой стаж новиковой составляет 25 лет. имеет ли новикова право на пенсию по старости? как будет исчисляться ее пенсия согласно действующему законодательству? 2) королеву исполнилось 59 лет. общий трудовой стаж составляет 43 года, из них 5 лет он работал на вредном производстве по списку № 1. имеет ли он право на льготную пенсию по старости? определите размер его будущей пенсии. 3) гаврилова (55 лет) обратилась за назначением пенсии. в отдел социальной защиты она представила следующие документы: диплом об окончании вуза (время учебы – 5 лет), свидетельство о рождении ребенка, трудовую книжку, стаж по которой составляет 10 лет, справку о проживании с мужем в отдаленном гарнизоне, где она не могла работать по специальности (в течение 2-х лет). что учитывается для назначения пенсии? какую пенсию будет получать гаврилова? 4) иванова была уволена по сокращению штатов и 18 месяцев являлась безработной, из них 3 месяца она получала выходное пособие за счет средств предприятия, 8 месяцев – пособие по безработице, 4 месяца – стипендию как проходящая обучение по направлению службы занятости. какие из указанных периодов включаются в общий трудовой стаж при определении права на пенсию по старости? рассчитайте пенсию ивановой. 5) смирнов в 1990-1995 г. работал на предприятии «столяр-плюс» по трудовому договору, а в течение 20 лет, с 1995 по 2015 годы, работал по гражданско- правовым договорам подряда. в трудовой книжке никаких записей об этом нет. какими документами можно подтвердить указанную работу? каков будет общий страховой стаж смирнова с учетом работы по гражданско-правовым договорам?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
SattorovaSonya
SattorovaSonya
31.08.2020

Відповідь:

1. А

2. Б

3. А

4. Б

5. 1. Г 2. В 3. Д 4. A

6.  1. Юристконсульт  2. Суддя

7. Якби я був нотаріусом, я би плідно здійснював свої професійні обов’язки, дотримувався правил професійної етики, сприяв громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їхніх прав та захисті законних інтересів, роз’яснював їх права та обов’язки. Виконуючи поставлені обов'язки, я повинен знатися на всіх тонкощах права і постійно стежити за змінами в законодавстві. Повинен діяти від імені держави, і не мати права на помилку.

4,4(22 оценок)
Ответ:
HelloyKiss
HelloyKiss
31.08.2020

Вимоги брата Іванової правомірні.

Суд відмовить у задоволенні позову Данилової

Объяснение:

- Іванова та Данилова мали укласти договір довічного утримання у письмовій формі та посвідчити його нотаріально або Іванова мала скласти до смерті заповіт

Так, відповідно до ст.744 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), за договором довічного утримання (догляду) одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме майно або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов'язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно.  

Форма договору довічного утримання (догляду) визначена ч.1 ст.745 ЦК України - письмова форма із посвідчення  нотаріально.

В силу ст.748 ЦК України, набувач за договором довічного утримання стає власником  майна, переданого йому за договором довічного утримання (догляду) відповідно до ст.334 ЦК України.

Вказана норма - ст.334 ЦК України встановлює момент набуття права власності за договором.  Зокрема, такою нормою визначено, що   право власності на майно за договором, який підлягає нотаріальному посвідченню, виникає у набувача з моменту такого посвідчення або з моменту набрання законної сили рішенням суду про визнання договору, не посвідченого нотаріально, дійсним.  

Отже, Данилова не набула права власності на майно - будинок, оскільки договір довічного утримання не був укладений у письмовій формі та посвідчений нотаріально.  При цьому, договір можна визнати в суді дійсним у разі якщо сторони домовились щодо всіх його істотних умов і це підтверджується письмовими доказами та відбулось повне або часткове виконання, однак інша сторона ухиляється від його нотаріального посвідчення (ч.2 ст.220 ЦК України).

Іванова могла скласти заповіт, яким заповісти будинок Даниловій, однак, як вбачається з умов задачі, цього не зробила. Отже, спадкування буде відбуватись за законом.

Данилова є знайомою, а не родичкою Івановою, а також за умовами задачі не є особою, яка має право на спадщину в порядку черговості, встановленої ст.ст.1261-1265 ЦК України .

4,7(53 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ