М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SashaNemur
SashaNemur
27.05.2023 11:29 •  Право

Что делать, если ничего не умеешь делать?

👇
Ответ:
1705081705
1705081705
27.05.2023
Ничего не делай если что то не можешь делать не делай )
4,4(92 оценок)
Ответ:
nadyushasukhan
nadyushasukhan
27.05.2023
1.Плакать
2. Плакать
3. Плакать
4,7(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vkutepova1999
vkutepova1999
27.05.2023
Решение суда:
- отказать Гришиной в удовлетворении заявленных требований в связи с пропуском установленного месячного срока обращения в суд за разрешением индивидуального трудового спора.

(Трудовой кодекс РФ.
Статья 392.
Сроки обращения в суд за разрешением индивидуального трудового спора.
Работник имеет право обратиться в суд за разрешением индивидуального трудового спора в течение трех месяцев со дня, когда он узнал или должен был узнать о нарушении своего права, а по спорам об увольнении - в течение одного месяца со дня вручения ему копии приказа об увольнении либо со дня выдачи трудовой книжки.
4,8(32 оценок)
Ответ:
Aprengreid
Aprengreid
27.05.2023

А - Каральна функція – один з різновидів функцій юридичної відповідальності, що за своїм змістом й характером несе несприятливі наслідки для суб'єкта, який скоїв правопорушення, заподіює йому моральні або організаційні страждання й має на меті покарання.  

Б) Виховна функція спрямована на формування у суб'єктів потреби правомірної поведінки та усвідомленого ставлення до наданих прав і покладених обов'язків. Ця функція сприяє зміцненню у громадян віри у справедливість, у захист належних їм прав і свобод, підвищує рівень правової культури громадян, правову дисципліну та активність у сфері права. Виховна функція має дві форми — загальнопревентивну, що націлена на виховання у громадян поваги до закону, та спеціальнопревентивну, що націлена на перевиховання самого правопорушника.

В) передбачає чітку професіональну форму реалізації, що закріплюється нормативно; — забезпечує покарання правопорушника і має примусовий характер. Правопоновлююча відповідальність настає відповідно до норм цивільного права.

Г) Попереджувальна (превентивна) функція.

Полягає у попередженні здійснення правопорушення, у дії на свідомість правопорушника в напрямі усвідомлення їм невідворотності покарання в разі нових правопорушень. Попереджувальне діяння впливає не тільки на правопорушника, а й на оточуючих.

Объяснение:

4,7(5 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ