М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bagauridiana
bagauridiana
18.10.2020 04:05 •  Право

Право уголовный кодекс можно ответ подробный .являются ли данные поступки людей преступлениями, если да, то определить состав преступления.. симонов проник ночью в общежитие института и снял с вешалки в коридоре одной из комнат кожаную куртку студен¬та, в кармане которой были документы и деньги. это увидел электрик, случайно проходивший мимо, но побоялся предпри¬нимать решительные действия, чтобы его остановить. когда симонов ушел, электрик разбудил студента и рассказал о краже. вместе они догнали симонова и задержали его.

👇
Ответ:
плрол
плрол
18.10.2020
Конечно же это преступление. Кража чужого имущества ст 158 УК РФ. привилегированный состав преступления по характеру.
4,8(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ната12354
ната12354
18.10.2020

Відповідь:

• 14-річний Артем, отримавши стипендію за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з історії, відкрив банківський рахунок на своє ім’я;  (згідно ст. 32 Цивільного кодексу України - далі ЦУК - фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років має право самостійно укладати договір банківського вкладу (рахунку) та розпоряджатися вкладом, внесеним нею на своє ім'я (грошовими коштами на рахунку).

• 17-річна Дарина після закінчення школи вирішила зайнятися бізнесом. На кошти, які лежали на її банківському рахунку, вона відкрила і зареєструвала своє підприємство з виробництва італійського морозива ( згідно вимог ст. 35 ЦКУ "Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю.  За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця), тобто, потрібна  згода батьків.

• 15-річний Данило на гроші, отримані від продажу свого винаходу, купив невеличку майстерню на околиці міста; якщо майстерня є об"єктом нерухомого майна, то навіть якщо вона дуже маленька і на її купівлю витрачені особисті гроші Данила, то згідно вимог частини 2 ст. 32 ЦКУ " На вчинення неповнолітньою особою правочину щодо транспортних засобів або нерухомого майна повинна бути письмова нотаріально посвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозвіл органу опіки та піклування).  

• 14-річний Володимир обміняв велосипед, що подарувала йому на Новий рік бабуся, на колекцію CD-дисків; згідно вимог ст.ст. 31, 32 ЦК України неповнолітня особа має право   1) самостійно вчиняти дрібні побутові правочини.  Правочин вважається дрібним побутовим, якщо він задовольняє побутові потреби особи, відповідає її фізичному, духовному чи соціальному розвитку та стосується предмета, який має невисоку вартість;  2) здійснювати особисті немайнові права на результати інтелектуальної, творчої діяльності, що охороняються законом; 3) самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами;  4) самостійно здійснювати права на результати інтелектуальної, творчої діяльності, що охороняються законом;  5) бути учасником (засновником) юридичних осіб, якщо це не заборонено законом або установчими документами юридичної особи;  6) самостійно укладати договір банківського вкладу (рахунку) та розпоряджатися вкладом, внесеним нею на своє ім'я (грошовими коштами на рахунку). Оскільки подарований велосипед не є предметом, який має невисоку вартість, то вважаю, що на міну цього велосипеда має бути згода батьків.    

• 16-річна Олена з дитинства мріяла про заняття мотоспортом. Задля цього після завершення 9-го класу вона пішла навчатися до професійного ліцею, щоб отримувати стипендію. Усі кошти вона відкладала і через 1,5 року купила мотоцикл. (щоб дурно не переписувати те, що вже було написано вище - історія така ж, як у Данила з майстернею - для придбання транспортного засобу потрібна письмова згода батьків і дозвіл органу опіки і піклування)

Пояснення:

4,4(8 оценок)
Ответ:
akarapiria4
akarapiria4
18.10.2020

«Город героев» (англ. Big Hero 6; букв. с англ. — «Большая шестёрка героев») — американский трёхмерный компьютерный полнометражный анимационный фильм 2014 года, созданный студией «Walt Disney Animation Studios» и выпущенный кинокомпанией «Walt Disney Pictures». Основан на одноимённых персонажах комиксов издательства Marvel, но, несмотря на это, существенно отличается от первоисточника. Режиссёры — Дон Холл и Крис Уильямс. Фильм удостоился премии «Оскар» как лучший анимационный полнометражный фильм.

Профессор Роберт Каллаган (англ. Robert Callaghan), ещё также известен как Йокаи (англ. Yokai) – злодей из мультфильма «Город Героев» (англ. Big Hero 6). Украв микроботов и устроив пожар в корпусе института, где прежде преподавал робототехнику, он инсценировал свою смерть, чтобы под маской кабуки отомстить Алистеру Крэю за исчезновение дочери Абигейл.

Он косвенно причастен к смерти Тадаши, старшего брата Хиро Хамады.

Это первый злодей, побеждённый Шестёркой Героев в адаптации Walt Disney Animation Studios.

Профессор Каллаган похож на Хиро тем, что также потерял родственника в результате несчастного случая. Однако, профессор так и не смог отпустить боль и направил её на свершение возмездия.

У Каллагана, согласно анализам робота Бэймакса, вторая группа крови.

Он упоминается в первом эпизоде м/с «Город Героев: Новая история» (англ. Big Hero 6: The Series).

Каллаган появляется в эпизоде «Mini-max».

4,5(76 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ