М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ерик12840
ерик12840
10.05.2023 16:33 •  Право

Подскажите, , примеры криминалистики (когда и как применяется), и судебной медицины.

👇
Ответ:
lyubashabelyaeva
lyubashabelyaeva
10.05.2023
Судебное аттестация
4,5(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maximkh1
maximkh1
10.05.2023

Адміністративне стягнення — це захід адміністративної відповідальності, що застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, у дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так й іншими особами.

Штраф — це найбільш м'який вид кримінального покарання. Це грошове стягнення, яке полягає у стягненні із засудженого в дохід держави певної суми грошей.Конфіскація - примусове безоплатне вилучення у власність держави всього або частини майна, яке є власністю особи, під різними приводами; в якості санкції за злочин чи за адміністративне або цивільне правопорушення та ін.Громадські роботи — вид кримінального покарання, яке полягає у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.  Підприємство несвоєчасно сплатило зазначені в декларації з ПДВ за листопад 2018 р. податкові зобов'язання на суму 50000 грн (граничний строк сплати - 30.01.2019).Справа Лазаренка, якого в Каліфорнії засудили за відмивання грошей і в рамках кримінального процесу конфіскували віллу, а в рамках цивільного процесу в Вашингтоні заарештували 250 мільйонів доларів на рахунках в п'яти країнах світу.Будь - що, не знаю навіть)
4,4(60 оценок)
Ответ:
ivanov2397
ivanov2397
10.05.2023

Законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»).

Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.  

Відповідальність за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років передбачена Законом та Кодексом України про адміністративні правопорушення.  

Згідно зі статтями 15, 17 Закону до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу (6800 гривень) та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.  

 Відповідно статті 156 КУпАП до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування застосовується штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 510 грн. до 1700 грн.  

Объяснение:

4,6(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ