М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anablack1
anablack1
05.06.2023 01:47 •  Право

Потрібно визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів і понять узагальнити й указати правове явище якому вони відпові та поясніть їх. звичаї, традиції, моральні норми, закони, корпоративні норми, релігійні норми-

👇
Ответ:
yuralavrenov2016
yuralavrenov2016
05.06.2023
Звичаї, традиції; моральні норми; норми права; закони(лишнее - зачеркни); корпоративні норми; релігійні норми - це види соціальних норм, правила поведінки загального характеру, які виникли в процесі історичного розвитку; мають різні сфери суспільних відносин та забезпечують різноманітними засобами соціального впливу.
4,8(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
8HELP8
8HELP8
05.06.2023
                                                      До Київського районного суду
                                                      Позивач: ЖЕК №1
                                               вул._Сагайдачного_5_м._Київ_індекс:1111_
                                                     засоби зв'язку: тел. 55-555-55

                                              Відповідач: Іванов Іван Іванович,                                                                                                  Ольжич Олександр Дмитрович,                                                                                 Лишко  Констянтин Володимирович                                                                         проживають за адресою: 

                                             вул. Багряного 10 м.Київ_індекс: 1111
                                             засоби зв'язку: тел. 77-777-77

                                                   Позовна заява
                  про відшкодування матеріальної та моральної шкоди

01.01 січня 2017 року, у м. Києві, по вул. Гришківська 15,  група школярів, а саме громадяни України: Іванов Іван Іванович,  Ольжич Олександр Дмитрович,   Лишко   Констянтин Володимирович, без відомих на то причин, розбили вуличні ліхтарі, які було подаровано мером м. Києва.   

Внаслідок нанесеної шкоди ліхтарі неможливо відновити. Відповідно до ст. 22 ЦК України: особі якій завдано збитків унаслідок порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. 

Керуючись ст. 22 Цивільного Кодексу України 


1. Прийняти позовну заяву від ЖЕК №1

2. Стягнути  з  Іванова Іван Івановича,                                                                                               Ольжича Олександра Дмитровича,                                                                          Лишка  Констянтина Володимировича,  10000 грн. матеріальної шкоди, якщо дані особи є неповнолітніми, які не можуть сплатити цю матеріальну шкоду, або якщо вони є малолітніми, керуючись ст. 31, 32 ЦКУ, дозволити відшкодувати матеріальну шкоду їхнім батькам.               

4,8(20 оценок)
Ответ:
Nick12321
Nick12321
05.06.2023
Образец

Кіровський районний суд
м. Києва
(за місцем реєстрації відповідача).
Позивач:
Петрова Марія Іванівна,
зареєстрована за  адресою:
Код почтового відділення, м. Київ,
вул. Шевченка, буд. 83, кв. 42
тел.(067) 111-11-11.

Відповідач:
Іванов Іван Іванович,
зареєстрований та проживає за  адресою:
Код почтового відділення, м. Київ,
пр. Кірова, буд. 95, кв. 47
тел.(068) 111-11-11.

Ціна позову – 10000,00 грн.

ПОЗОВНА ЗАЯВА

Про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини

Я, позивач - Петрова Марія Іванівна, зареєструвала шлюб з відповідачем 13 липня 1996 року, що підтверджує свідоцтво про одруження (копія якого додається), серії І-КИ № 056998, що видане відділом реєстрації актів громадянського стану виконкому Жовтневої районної ради м. Києва, актовий запис за № 478 від 13 липня 1996 року.

Шлюб між позивачкою та відповідачем було розірвано, що підтверджує свідоцтво про розірвання шлюбу (копія якого додається), серії І-КИ № 077500, що видане відділом реєстрації актів цивільного стану Кiровського районного управління юстиції м. Києва, актова запис за № 234 від 26 вересня 2004 року. Після розірвання шлюбу прізвища: позивачки – Петрова, відповідача – Іванов.

Від шлюбу з відповідачем маю: неповнолітню дитину – сина Іванова Олександра Івановича, 22 серпня 2002 року народження, який народився у м. Києві, що підтверджує свідоцтво про народження дитини (копія якого додається), серії І-КИ № 890150, що видане відділом реєстрації актів громадянського стану Кiровського районного управління юстиції м. Києва, актова запис за № 877 від 26 вересня 2002 року.

По документам та фактично, позивачка для дитини – мати, а відповідач – батько.

Син проживає разом зі мною, що підтверджує довідка з місця проживання позивачки разом з дитиною (оригінал якої додається).

Зі свого боку, я прикладаю усі зусилля для забезпечення потреб дитини, але це не дозволяє мені повністю забезпечити та задовольнити потреби неповнолітнього сина на його повноцінне харчування, купівлю необхідного дитячого одягу та взуття, ліків у разі хвороби, та на інші життєві потреби дитини.

Відповідач не вважає за потрібне утримувати свого неповнолітнього сина.
На мої неодноразові прохання та вимоги до відповідача про сплату аліментів на утримання його неповнолітньої дитини, він не звертає ніякої уваги.

Тому я на законних підставах, згідно ч.3 ст. 181 Сімейного Кодексу України, вимагаю щоб відповідач сплачував аліменти на утримання його неповнолітнього сина на підставі відповідного рішення суду. При цьому, відповідач працездатна особа, може надавати матеріальну до батьком дитини.

Відповідно до ст. 180 Сімейного Кодексу України, відповідач зобов’язаний утримувати свого сина до досягнення ним повноліття.

Згідно ст. 182  Сімейного Кодексу України, мінімальний розмір аліментів на одну дитину встановлено законом. Він складає 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Відповідно до ст. 191 Сімейного Кодексу України аліменти на утримання дитини присуджуються за рішенням суду від дня пред’явлення позову.
Позивачка звільнена від сплати судового збору відповідно до статті 5 Закону України «Про судовий збір».

На підставі викладеного, керуючись ст. 180, ч.3 ст.181,182,183,191 Сімейного Кодексу України,-

СУД:

Стягнути з відповідача - Іванова Івана Івановича на мою користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини – сина Іванова Олександра Івановича, 22 серпня 2002 року народження, щомісяця, з дня пред’явлення мною позову, у розмірі ¼ з усіх видів його заробітку (доходу), але не менш 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на місяць, до досягнення дитиною повноліття.

Додатки:

Копія свідоцтва про одруження на 1 арк.;Копія свідоцтва про народження сина на 1 арк.;Копія свідоцтва про розірвання шлюбу на 1 арк.;Оригінал довідки з місця проживання позивачки разом з дитиною на 1 арк.;Ксерокопія паспорта позивачки на 1 арк.;Копія довідки про присвоєння позивачці ідентифікаційного номера на 1 арк.;Копія позовної заяви для відповідача на 2 арк. та усіх додатків до неї на 6 арк.
4,6(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ