Объяснение:
1.Громадянин — це особа, яка належить до постійного населення певної держави, має нормативно закріплений статус, користується захистом держави як у межах її території, так і поза нею. Громадянин має певні особливості, що надають можливість бути суб'єктом не лише економічних та соціальних, а й політичних відносин.
це біологічна категорія, що визначає належність живої істоти до людського роду за певними анатомічними особливостями та фізіологічними функціями.
2.Конституційні гарантії прав і свобод Конституційні гарантії - це визначення закону, що утворюють складову частину конституції, які забезпечують захист населення від довільного порушення або зміни основних законів країни.
3. якщо прожити в країні 5 років не виїжджаючи з неї, якщо в тебе батько (наприклад поляк) а мати українка і тобі не має ще 14 років то при досягнені цього віку дитина може вибрати своє громадянство
Ознаки України як правової держави:
1.Верховенство права(ст.8.Конституції України).Цей принцип означає,що не держава створює право,а навпаки,право є основою організації і життєдіяльності держави в особі її органів і посадових осіб.Тому не держава надає права і свободи людині,а народ створює право,щоб,насамперед,обмежити ним державну владу.
2.Безперервне визнання і нормативне утвердження сувернітету народу,як єдиного джерала публічної влади.
3.Нормативне врегулювання і практичне забезпечення реалізації принципу поділу державної влади на законодавчу,виконавчу і судову.
4.Забезпечення і гарантія прав,свобод і законних інтересів людини та громадянина.
5.Рівність усіх громадян перед законом і судом.
6.Максимальні гарантії прав і свобод людини й громадянина.
7.Визнання міжнародних правових актів
8.Взаємна відповідальність особи і держави за свою діяльність.
9.Високий рівень правосвідомості та правової культури громадян.
Таким чином,в Україні є достатні нормативні умови,необхідні для формування повноцінної правової держави.Конституція України проголосила Українську державу правовою.