1)За кожне виправлнення 1.Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами. 2.Будь-яка релігія не може бути визнана державою як обовязкова. 3.Голова Ради національної безпеки і оборони України 4.Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади 5.Голова районної та голова обласної ради обираються відповідною радою шляхом таємного голосування з числа її депутатів на строк повноважень ради. 6.Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного герба України та герба Вiйська Запорiзького законом, що приймається не менш як двома третинами вiд конституційного складу Верховної Ради України. 7.Повнолітні діти забовязані піклуватись про своїх непрацездатних батьків. 8.Повноваження депутатів України починаються з моменту відкриття першого засідання у ВРУ 9.Право законодавчої ініціативи у Верховній Раді України належить Президентові України,народним депутатам України, Кабінету Міністрів України та Національному банку України 10 Народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних. (ст 124 Конституції України - здається у даному пункті немає виправлень) 2)Встановіть відповідність між навчальним закладом і субєктом навчального процесу. 1) Б) 2) А) 3) Д) 4) В) Задача 1 Для того щоб притягнути особу до різної юридичної відповідальності потрібно встановити конкретний склад прапорушення Невдаху Григорія можна притягнути до відповідальності за ст. 178. Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях КпАП, а також притягнути до кримінальної відповідальності за нанесення середньої тяжкості ушкоджень, причому стан сп'яніння буде обтяжувати відповідальність (ст.122 ККУ). Також дану особу буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності за порушення трудового режиму.
Задача 2
Звернення однієї з фракції Київської області є неправомірним, оскільки воно суперечить Конституції України, а саме ст.25 - Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.
Статьи 26 и 28 Гражданского кодекса РФ. По идее 14летние, как кстати и 13летние, имеют право совершать мелкие бытовые сделки без участия родителей, поэтому оснований для недействительности нет. Но есть проблема самого законодательства: не понятно, что такое "мелкая бытовая сделка", какая сумма будет максимальной для нее. Считается (некоторыми авторами), что в случае, если родителям покажется, что сделка вышла за рамки мелкой бытовой, то они имеют право обратиться в суд по поводу признания сделки недействительной, и суд уже сам решит. В этой задаче, подозреваю, сделка может считаться бытовой (если это не какие-то мего крутые ролики с позолотой).