М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
marinka713
marinka713
01.06.2023 15:33 •  Право

Чи потрібна україні незалежність ? ..

👇
Ответ:
viktoriyameshh
viktoriyameshh
01.06.2023
Усі свідомі роки мого дитинства пройшли в незалежній державі. Навіть не розуміючи, що таке незалежність, я чув і знав про неї. Осмислення приходило поступово. По мірі того, як я більшав, прийшло захоплення історією і літературою. І хоча учителі і батьки вважають, що у мене нахил до точних наук, гуманітарні предмети мені до душі значно більше.

У п'ятому класі мені потрапила до рук книга Антона Лотоцького «Історія України», з якої я дізнався про розвиток української державності. Саме ця книга заклала в моє серце почуття гордості за свою Батьківщину.

Пройшло чотири роки. Змінився я, змінилося наше суспільство. Але я не перестав пишатись тим, що живу в незалежній державі.

Почуття гордості пробудили в мені твори про славних українських лицарів-козаків. Я уявляв їх або в запеклому бою, або на легких «чаєчках», долаючими чорноморські хвилі. Вони захищали рідну землю від ворога, визволяли бранців із неволі. Ось у чому полягає їх внесок, у незалежність.

А учасники Коліївщини! Я захоплююсь ними, хоча і розумію, що багато в чому повстанці помилялися. Можливо, я був би таким же непримиренним на їхньому місці, проте вважаю, що жорстокості було забагато, особливо стосовно старих та дітей. Хоча через два з половиною століття мені значно легше розмірковувати на цю тему, ніж їм тоді.

Я уявляю, як наш стражденний народ зрадів надбанням революції 1917 року — і яке було розчарування! Але патріотизм у кожного українця в крові. Тому так щедро поливали рідну землю своєю кров'ю київські гімназисти і студенти в бою під Крутами. І це знову ж таки в ім'я незалежності!

Із величезною радістю сприйняли новину про незалежність України наші батьки. На початку дев'яностих років нашого століття Україна ніби ожила або прокинулась зі сну: мітинги, маніфестації. На вулицях блакитно-жовті прапори і тризубці. Тоді я був ще дуже малий, щоб усвідомити велич цих подій; мало хто сподівався побачити на вулиці державну символіку незалежної України.

Зараз дехто скаржиться на незалежність за всі наші існуючі проблеми. А я вважаю, що всі наші біди тимчасові. Народ наш роботящий, винахідливий, тож знайде вихід і з економічної скрути. Найголовніше — не панікувати, а сумлінно робити свою справу.

Нам, учням, треба працювати на ниві освіти. Навчатися сумлінно — тяжка праця. Але без знань ми не зможемо знайти свій шлях у житті. Незалежній Україні потрібні фахівці високого класу. Тільки так моя Батьківщина зможе стати рівною серед високорозвинених європейських держав.
4,4(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ева2208
Ева2208
01.06.2023
 нормы права об обязательств, возникающие вследствие неосновательного обогащения, содержатся в ст. ст. 1102, 1103, 1107, 1108 ГК РФ.

Дарья Андреевна-добросовестный приобретатель(лицо,которое не знало и не должно было знать о неправомерности отчуждения имущества продавцом).

В силу ст. 1107 ГК РФ лицо, которое неосновательно получило или сберегло имущество, обязано возвратить или возместить потерпевшему все доходы, которые оно извлекло или должно было извлечь из этого имущества с того времени, когда узнало или должно было узнать о неосновательности
обогащения.


Далее все будет зависит от судебного разбирательства.Каждая сторона, в силу 56 ГПК, обяза доказать те обстоятельства, на которое ссылается в обосновании своих требований.

Дарья Андреевна должна представить доказательства своей добросовестности при совершении сделки и доказать,что узнала о неправомерности совершенной ею сделки только неделю назад. 

Истец,напротив,должен представить опровергающие доказательства. чтобы взыскать за весь период.
4,4(92 оценок)
Ответ:
nestieeeeeee
nestieeeeeee
01.06.2023
в силу пункта 1 статьи 234 Гражданского Кодекса РФ право приобретательской давности возникает у лица, открыто и добросовестно владеющим недвижимым имуществом, в течение 15 лет.Умершая владела в течение -10.Значит.по истечению еще 5 лет, наследник вправе обратиться в суд с заявлением о признании факта владения спорным имуществом за наследодателем+заявить требования о признании права собственности за собой.
Хотя можно сначала признать факт(в порядке особого производства) за умершей.А еще через 5 лет-за собой.
.
4,8(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ