Можуть просто до неї застосувати усне попередження, в даному випадку, якщо протиправна дія яку вона вчинала стала першою, і вона покаялась, і відшкодувала збитки, які нею завданні. В інакшому випадку, Громадянинка Р, може бути підлягати кримінальній відповідальності за крадіжку.
Дрібна крадіжка тягне за собою штраф від 17 до 510 грн або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк від п'яти до десяти діб.
Але також, в даному випадку якщо справа дійте до суду, буде врахований той факт, що жінка виховує малолітнього сина, то перший раз все таки, вона обійдеться усним попередженням.
Объяснение:
Відповідь:
Україна не є правовою державою. Не треба бути юристом, щоб прийти до такого висновку.
Для того, щоб розглянути шлях України до правової держави, не треба говорити про юридичні моменти цього поняття, про розуміння формального та матеріального аспектів правової держави або про відмінності між концепцією правової держави в континентальній Європі та англосаксонською конотацією поняття Rule of Law.
Україна – не правова держава, тому що вона не надає правового захисту громадянам. Українська держава не хоче обмежуватися лише тим, щоб гарантувати громадянам політичну свободу та безперешкодну підприємницьку діяльність. Діяльність представників держави в багатьох випадках не є ані прозорою, ані обґрунтованою.
Застосування права є свавільним та суперечливим. Розподіл влади, а також обмеження персональної та інституційної влади функціонує в кращому випадку дуже обмежено.
Пояснення:
гідно з чинним законодавством, при влаштуванні на роботу працівник зобов’язаний подати роботодавцеві трудову книжку, оформлену в установленому порядку, а роботодавець натомість повинен у подальшому забезпечити її належне ведення. однак зрозуміло, що особи, які працевлаштовуються вперше, не можуть пред’явити трудову книжку, оскільки її в них ще просто немає. за таких обставин роботодавець, який надає перше робоче місце працівникові, має оформити йому трудову книжку і внести до неї перший запис про прийняття на роботу.
для заповнення трудової книжки та занесення до неї відповідних записів особи, які вперше стають до роботи, повинні подати паспорт, а за наявності ― ще й диплом або інший документ про освіту чи професійну підготовку. військовослужбовці, звільнені зі збройних сил україни, окрім вказаних документів, також мають пред’явити військовий квиток, а особи, звільнені з місць відбування покарання за кримінальний злочин ― довідку про звільнення.
загальний зразок бланка трудової книжки затверджено постановою кабінету міністрів україни «про трудові книжки працівників» від 27 квітня 1993 р. № 301 (далі ― постанова кму № 301), згідно з яким трудова книжка складається з п’яти розділів: «відомості про працівника», «відомості про роботу», «відомості про нагородження», «відомості про » та «відомості про пенсію». перелік відомостей, які мають міститися у певних розділах трудової книжки, наведено у відповідних положеннях інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом міністерства праці україни, міністерства юстиції україни та міністерства соціального захисту населення україни від 29 липня 1993 р. № 58 (далі ― інструкція № 58).
так, у розділі «відомості про працівника», тобто на титульному аркуші трудової книжки, мають бути викладені загальні відомості про працівника ― його прізвище, ім’я та по батькові (повністю, без або заміни імені та по батькові ініціалами), а також дата народження. зазначені відомості вносяться до трудової книжки одноразово (при її першому заповненні) на підставі паспорта працівника або свідоцтва про народження.
після зазначення дати заповнення трудової книжки працівник своїм підписом завіряє правильність внесених відомостей. першу сторінку (титульний аркуш) трудової книжки підписує особа, відповідальна за видачу трудових книжок, після цього ставиться печатка підприємства (або печатка відділу кадрів), на якому вперше заповнюється трудова книжка (п. 2.12. інструкції № 58).
працівникам, які стають на роботу вперше, трудова книжка має бути оформлена не пізніше п’яти днів після прийняття на роботу (ч. 3 ст. 48 кзпп).