1)Органы ЗАГСа не вправе требовать предоставления любых доказательств невозможности сохранения брака. Для расторжения брака достаточно соблюдение условий, предусмотренных ст. 19 Семейного кодекса РФ: "При взаимном согласии на расторжение брака супругов, не имеющих общих несовершеннолетних детей, расторжение брака производится в органах записи актов гражданского состояния".
Для оспаривания действий органов ЗАГС (обжалования действий или бездействий органов ЗАГС) необходимо подать исковое заявление в районный суд по месту нахождения органа ЗАГС, действие должностного лица которого обжалуется, но законом допускается и подача административного иска по месту жительства истца.
2) В РФ запрещены браки между близкими родственниками , а они приходятся друг другу двоюродным братом и сестрой. Но , принимать во внимания возражение родителей они не имеют права, так как обоим исполнилось 18 лет и они стали полностью дее
Брак между Поповым и Ларисой будет законным и в случае усыновления Попова, так как перечень препятствий к заключению брака, предусмотренный статьей 14 СК РФ, является исчерпывающим. Отказ органа ЗАГСа в государственной регистрации заключения брака по иным основаниям будет неправомерным.
Таку картку з правилами поведінки отримує кожен учень.
Щоб не стати жертвою злочину, не забувайте дотримуватись цих
простих правил:
· Якщо ви залишилися вдома на самоті або з молодшим братом чи сестрою, не відчиняйте двері незнайомцям. Перш за все запитайте, хто ці люди, з якою метою прийшли до вас. Якщо це Листоноші, електрики, газівники тощо — вимагайте показати посвідчення, зателефонуйте батькам або сусідам.
· Не ходіть з незнайомими або малознайомими людьми до кафе, в парки, сквери, тим більш не йдіть до їх помешкання.
· Не розголошуйте інформацію про себе та сусідів, родичів.
· Не дозволяйте незнайомцям залишати речі, пакунки, інші предмети на своєму подвір’ї, у квартирі це можуть бути знаряддя чи засоби злочину, крадені речі.
· Будьте уважними, якщо вас просять потримати якісь речі у руках. Це можуть бути наркотики. Пам’ятайте, якщо знайдено наркотик у володінні винного (безпосередньо у нього чи у його приміщенні), то це розцінюється як зберігання наркотику. Причому тривалість зберігання не має значення: п’ять хвилин, п’ять годин або п’ять днів. Сам факт наявності у вас наркотику розцінюється законом як його зберігання.
· Якщо загубилися ваші ключі або у вас їх викрали — відразу ж повідомте про це батьків.
· Якщо ви кудись їдете у громадському транспорті — не розповідайте супутникам, куди та на який час ви їдете, хто залишився вдома, де працюють батьки.
· Якщо ви пізно повертаєтесь додому — намагайтесь іти освітленими вулицями, повідомте батьків чи родичів, о котрій годині ви вийшли, на якій вулиці чи зупинці громадського транспорту перебуваєте.