М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
melnushyk099
melnushyk099
26.04.2021 07:41 •  Право

Стаття 53 конституції україни. про які основні поняття йдеться?

👇
Ответ:
Артем123100
Артем123100
26.04.2021

Ст. 53 Конституція України


Повна загальна середня освіта є обов'язковою. 
Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам. { Офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 див. в Рішенні Конституційного Суду N 5-рп/2004 від 04.03.2004 } 

Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі. 

Громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.
4,6(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
olga88888888888888
olga88888888888888
26.04.2021
В народі кажуть: ‘’закон існує, щоб його порушувати‘’, але це велика помилка. Адже завдяки правилам і законам, які суворо контролюються державою, у нас є можливість мирного співіснування і відсутність страху за своє життя. Якщо кожному громадянину дати повну свободу дій, багато хто буде нахабно користуватися нею, заподіюючи шкоду оточуванню. Тоді у країні буде царювати хаос. Щоб люди не порушували законів, створені  каральні методи виховання(суди, штрафи, ув’язнення)Якщо ці органи працюють чесно, це і створює стабільну та мирну країну, з урівноваженим суспільством. 
4,4(18 оценок)
Ответ:
Uprava
Uprava
26.04.2021
Потому что наш закон в некоторых местах слишком гуманный. Считается, что несовершеннолетний, не смотря на то, что уже подлежит уголовной ответственности, до конца все равно не осознает характер и общественную опасность своего деяния. А значит и отвечать за них "по всей строгости" еще не может. Ну и, возможно, законодатель дает "второй шанс" несовершеннолетнему преступнику (но это скорее касается назначения несовершеннолетнему наказания за преступления небольшой и средней тяжести, где лишение свободы вообще не применяется)
На счет того, что это не ломать детишкам жизнь (как написано в предыдущем посте) - не правда. Десять лет в колонии вполне достаточно любому человеку чтобы сломать ему жизнь. (По большому счету вообще наличие судимости достаточно чтобы жизнь сильно осложнить).
4,5(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ