20 березня 2004 року для оформлення спадщини після смерті Хмари І.І., який помер 10 березня 2004 року, до нотаріуса звернувся його син, Хмара В.І., який надав усі необхідні документи для видачі свідоцтва про право на спадщину. Проте, при зверненні до нотаріуса за отриманням свідоцтва про право на спадщину після закінчення терміну шести місяців, йому було відмовлено у видачі свідоцтва. Нотаріус пояснив, що 18 червня 2004 року заява про прийняття спадщини була також подана донькою спадкодавця – Рудакевич С.І. Рудакевич С.І. не змогла підтвердити факт родинних відносин зі спадкодавцем і їй було рекомендовано встановити його в судовому порядку. Напередодні Рудакевич С.І. зателефонувала нотаріусу та повідомила, що зогляду на значне навантаження в суді та довгий строк розгляду спадкових справ рішення по її заяві судом ще не винесене.
Хмара В.І. не погодився з поясненням нотаріуса, заявивши, що немає рішення суду про призупинення видачі йому свідоцтва про право на спадщину, а також зажадав винесення постанови про відмову у вчиненні нотаріальної дії. Чи обґрунтовані вимоги Хмари В.І.? Чи правомірним буде відмова нотаріуса у вчиненні нотаріальної дії?
Объяснение:
відповідь:
10.12.1948 – генеральна асамблея оон прийняла загальну декларацію прав людини
6 січня 1941 р. у посланні до конгресу американський президент франклін делано рузвельт проголосив чотири і свободи, якими, на його думку, мали володіти люди у всьому світі: свобода слова, свобода совісті, свобода від страху та свобода від злиднів. статут зобов’язав усіх членів оон забезпечити повагу й дотримання людських прав та основних свобод, незалежно від раси, статі, мови чи релігії.
західні лідери вирішили доповнити статут оон «дорожньою картою» гарантування людських прав і свобод для кожної особи у світі. нею стала загальна декларація прав людини, розроблена директором відділу прав людини оон, канадійцем джоном петерсом гамфрі. після двох років роботи на сесії генеральної асамблеї 10 грудня 1948 р. документ був винесений на голосування: 48 країн проголосували «за» та 8 утрималися (серед них срср, брср, урср, чехословаччина, польща, югославія, що представляли комуністичний блок, а також саудівська аравія та південно-африканська республіка).
декларація стала найавторитетнішим джерелом міжнародних норм щодо прав людини. день її прийняття, 10 грудня, був визначений як міжнародний день прав людини.
пояснення:
3. руководители министерств и ведомств
4. руководители крупных финансовых и промышленных структур