Вопрос 1. В соответствии с УПК РФ Статья 97. Основания для избрания меры пресечения:
1. Дознаватель, следователь, а также суд в пределах предоставленных им полномочий вправе избрать обвиняемому, подозреваемому одну из мер пресечения, предусмотренных настоящим Кодексом
Исходя из вышесказанного, можно сделать вывод, что следователь не имеет право избирать меру пресечения к свидетелю, так как он должен быть, как минимум, подозреваемым по данному делу.
Вопрос 2. УПК РФ Статья 106. Залог:
2. Залог в качестве меры пресечения применяется в отношении подозреваемого либо обвиняемого по решению суда в порядке, установленном статьей 108 настоящего Кодекса, с учетом особенностей, определенных настоящей статьей. Ходатайствовать о применении залога перед судом вправе подозреваемый, обвиняемый либо другое физическое или юридическое лицо. Ходатайство о применении залога подается в суд по месту производства предварительного расследования и обязательно для рассмотрения судом наряду с ходатайством следователя, дознавателя об избрании в отношении того же подозреваемого либо обвиняемого иной меры пресечения, если последнее поступит.
Объяснение:
Объяснение:
Адміністративним кодексом передбачається відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісі. Іноді ми гаємо картину, коли група неповнолітніх після відвідування лісу лишає після себе тліюче вогнище. Це дуже небезпечно і може призвести до лісової пожежі, до винищення багатьох гектарів лісу.
Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами, їх мордування або вчинення інших дій, що призвели до їх мучення, каліцтва чи загибелі, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Адміністративного кодексу передбачає відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Не проходьте мимо такого порушення. Жорстокість до тварин в дитинстві може призвести до жорстокості до людей в майбутньому, до скоєння злочину.
Стаття 12. Вік, після досягнення якого настає адміністративна відповідальність
Адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення адміністративного правопорушення шістнадцятирічного віку.
Стаття 13. Відповідальність неповнолітніх
До осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.
У разі вчинення особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років адміністративних правопорушень, передбачених статтями 44, 51, 121-127, частинами першою і другою статті 130, статтями 173, 174, 185, 190-195 цього Кодексу, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника до зазначених осіб (за винятком осіб, які вчинили правопорушення, передбачені статтею 185) можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.