М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anchertow
anchertow
03.03.2021 20:30 •  Право

Необходимым условием реализации принципа состязательности в гражданском процессе является. 1) процессуальное равенство сторон 2) доказывание при рассмотрении дела по существу 3) возможность обращения в суд 4) наличие информации, сообщаемой заявителем

👇
Ответ:
vitya123567
vitya123567
03.03.2021

1) Процессуальное равенство сторон

4,6(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nkaracheva
nkaracheva
03.03.2021

1. Крім правочинів, передбачених статтею 31 цього Кодексу, фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (неповнолітня особа) має право:

1) самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами;

2) самостійно здійснювати права на результати інтелектуальної, творчої діяльності, що охороняються законом;

3) бути учасником (засновником) юридичних осіб, якщо це не заборонено законом або установчими документами юридичної особи;

4) самостійно укладати договір банківського вкладу (рахунку) та розпоряджатися вкладом, внесеним нею на своє ім'я (грошовими коштами на рахунку).

2. Неповнолітня особа вчиняє інші правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

На вчинення неповнолітньою особою правочину щодо транспортних засобів або нерухомого майна повинна бути письмова нотаріально посвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника і дозвіл органу опіки та піклування.

3. Неповнолітня особа може розпоряджатися грошовими коштами, що внесені повністю або частково іншими особами у фінансову установу на її ім'я, за згодою органу опіки та піклування та батьків (усиновлювачів) або піклувальника.

{Частина третя статті 32 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005}

4. Згода на вчинення неповнолітньою особою правочину має бути одержана від батьків (усиновлювачів) або піклувальника та органу опіки та піклування відповідно до закону.

{Частина четверта статті 32 в редакції Закону № 3201-IV від 15.12.2005; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3234-VI від 19.04.2011}

5. За наявності достатніх підстав суд за заявою батьків (усиновлювачів), піклувальника, органу опіки та піклування може обмежити право неповнолітньої особи самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією чи іншими доходами або позбавити її цього права.

Суд скасовує своє рішення про обмеження або позбавлення цього права, якщо відпали обставини, які були підставою для його прийняття.

6. Порядок обмеження цивільної дієздатності неповнолітньої особи встановлюється Цивільним процесуальним кодексом України

Объяснение:

4,4(39 оценок)
Ответ:
Агентс
Агентс
03.03.2021
 1. Имущественные2.Личные неимущественныеПо общему правилу, имущественные права защищаются посредством возмещения убытков, а защита личных прав осуществляется другими

Пример:
Гражданин А. приобрёл за 100000 рублей у гражданина Б. машину бывшего употребления.
Субъекты правоотношения: гражданин А. и гражданин Б.Объект правоотношения: б/у машина.Основание возникновения: гражданин Б. хотел получить деньги для покупки более дорогого автомобиля, а гражданину А. нужно было транспортное средство для решения повседневных задач, так как он потерпел серьёзную аварию на своём авто.Содержание: гражданин Б. обязан был не только передать машину гражданину А. но и обеспечить правом на пользование и распоряжение ею, то есть отдать ключи, нужные документы, в то время как гражданин А. должен заплатить оговоренную сумму ранее, а после приобретения зарегистрировать движущееся средство в ГИБДД.
4,6(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ