М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Для каких из перечисленных случаев нужно иметь дее а для каких достаточно право купить собственный дом -купить телевизор -снять квартиру -получить имущество по наследству -дать в пользование машину

👇
Ответ:
Варёна
Варёна
26.02.2020

дееспособность: купить дом, купить телевизор, снять квартиру. правоспособность: получить наследство, дать в пользование машину

4,5(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ариана145
Ариана145
26.02.2020
Международная экологическая организация, основанная в 1961 г., финансирующая действия по охране и изучению исчезающих и редких видов животных, растений и их мест обитания. Цели: предотвращение деградации природной среды в построении будущего с гармоничным существованием человека и природы; привлечение финансовых средств для охраны природы и от исчезновения отдельных видов животных и растений. Участники - 5,3 млн. постоянных спонсоров и национальных ассоциаций пяти континентов.
На сайте размещена подробная история Всемирного фонда дикой природы, его структура, направления проектной деятельности в области сохранения морских, лесных ресурсов, климата, животного разнообразия, полезных ископаемых и т.д. Справочные сведения о состоянии природы и климата на планете. На главной странице сайта лента новостей, информация о конкурсах, опросах, массовых мероприятиях организации. Информация о работе WWF России дана по направлениям (всего 9 позиций) и по регионам (11 регионов).
4,7(26 оценок)
Ответ:
nikitakondrate1
nikitakondrate1
26.02.2020

З цим питанням до відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради звернувся споживач, який у магазині ненавмисно розбив пляшку вина, коли діставав іншу з полиці.

Давайте розберемось у ситуації. Згідно статті 323 Цивільного кодексу України «ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження (псування) майна несе його власник, якщо інше не встановлено договором або законом». А покупець несе відповідальність за цілісність товару після того, як отримав та оплатив товар (стаття 668 Цивільного кодексу України). То б то, до оплати товару магазин несе відповідальність за товар .

Як же необхідно діяти споживачу, якщо з ним сталась така неприємна ситуація?

Якщо пошкоджений Вами товар зберігався в неналежних умовах (на полицях, що не захищені спеціальним бортиком, у проходах між рядами або у великій скупченості стояв на стелажах), вкажіть на це адміністратору.

Необхідно нагадати адміністрації магазину, що згідно ч. 2 статті 17 Закону України «Про захист прав споживачів» «продавець (виконавець) зобов’язаний всіляко сприяти споживачеві у вільному виборі продукції. Забороняється примушувати споживача придбати продукцію неналежної якості чи не потрібного йому асортименту». У Вас були плани придбати інший товар, а ніж той, що був пошкоджений (будь то пляшка, телевізор чи горщик для квітів).

Вимагайте від адміністрації магазину надати докази того, що саме Ви винні у пошкодженні товару. Це можуть бути відеозаписи з камер відео , показання свідків.

Якщо з Вас вимагають оплати за розбитий (пошкоджений) товар то поясніть, що Ви відмовляєтеся платити штраф на місці і , що такі виплати будуть здійснені лише на підставі судового рішення (якщо буде доведено Вашу вину).

Якщо адміністрація продовжує на Вас тиснути (завела в кімнату охорони, відмовляється випускати з приміщення супермаркету, вимагає залишити свої документи) викликайте поліцію. Охорона має право на затримання у разі, якщо є достатні підстави вважати, що було вчинене правопорушення. Охорона не має права застосовувати фізичну силу (якщо особа не здійснює опір), обшукувати, проводити поверхневий огляд, вимагати показати вміст кишень чи сумок. Ви маєте право на правову до ; право викликати поліцію, якщо охорона перевищує свої повноваження; право на відшкодування завданих збитків та моральної шкоди.

Але, частіше за все адміністрація магазинів із розуміннямставиться до споживачів у таких ситуаціях.

4,5(19 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ