Інфозвукові коливання - людина сприяє (в основному в звичайному середовищі життя)
Звукові коливання - людина також сприяє чудово .
Ультразвук - людина сприяє тільки : низькочастотний
Вухо людини може сприймати й аналізувати звуки в широкому діапазоні частот та інтенсивностей. Область чутних звуків обмежена двома граничними кривими, зображеними на діаграмі області слухового сприйняття: нижня - поріг чутності, верхня - поріг больового відчуття. Найнижчі значення порогів лежать в діапазоні 1-5 кГц. Поріг слуху молодого людини становить 0 дБ на частоті 1000 Гц, на частоті 100 Гц поріг слухового сприйняття значно вище, так як вухо менш чутливе до звуків низьких частот. Больовим порогом прийнято вважати звук з рівнем 140 дБ, що відповідає звуковому тиску 200 Па і інтенсивності 100 Вт/м2. Звукові відчуття оцінюються по порогу дискомфорту (слабкий біль у вусі, відчуття дотику, лоскотання).
Шум визначають як сукупність аперіодичних звуків різної інтенсивності і частоти. Оточуючі людини шуми мають різну інтенсивність, дБА: розмовна мова - 50-60, автосирена - 100, шум двигуна легкового автомобіля - 80, гучна музика - 70, шум від руху трамваю - 70-80, шум у звичайній квартирі - 30-40.
Шум з рівнем звукового тиску до 30-35 дБ звичний для людини і не турбує його. Підвищення цього рівня до 40-70 дБ в умовах середовища створює значне навантаження на нервову систему, викликаючи погіршення самопочуття, і при тривалій дії може бути причиною неврозів. Дія шуму з рівнем понад 75 дБ може призвести до втрати слуху - професійної приглухуватості. При дії шуму високих рівнів (більше 140 дБ) можливий розрив барабанних перетинок, контузія, а при ще більш високих (більше 160 дБ) -і смерть.
Объяснение:
Мене вразила повість героями, там вони відкриті, готові до дій, попри всі перешкоди, вони знайшли вихід із складної ситуації)
Сюжет книжки відомий усім маленьким європейцям: одного дня поштова посилка з маленьким чорним хлопчиком-сиротою приземлилася на крихітному острові Недогадія. Мешканці острова (пані Штоцкер, машиніст Лукас, пан Неталан і король Альфонс За Чверть Дванадцятий) турботливо доглядали за немовлям, поки він не виріс. Тоді місця на острові для всіх стало замало. Король вирішив позбавитися паротяжихи Емми. Але друзі (Джим, Лукас і Емма) разом залишили крихітний острів, щоб знайти собі нову батьківщину, і попоринули у світ пригод. Вони дісталися далекої азіатської країни, де їх зустріли прозорі дерева, смугасті гори, величезна дракониха.
Герої виявляють таємничі написи, потрапляють у фантастичну місцевість, застрягають перед входом у Пащу смерті, ремонтують маленький вулкан, спілкуються з драконихою. Наприкінці Джим не лише розгадує таємницю своєї появи в Недогадії, а й визволяє прекрасну принцесу Лі Ши. Для їхнього повернення на острів знаходиться казкове рішення.
2) учитель пытался добиться от ответа Илико тем, задав лёгкие задачи. примерно для первого класса, не спрашивал других, ожидая от Илико ответа. ибо он будет понимать,что он может на то, чтобы решать задачи, примеры и т.п.
3) приём по идеи этот можно использовать в 5-6 классах. дети могут знать ответ, но правильный ли? по этому учителя смогут спросить того,кто не знает, или дать подумать ему. чтоб он понял тему, и считал что он может на многое, главное стараясь.